Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NawiedzonyDom - oszust!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: NawiedzonyDom - oszust!! (/Temat-NawiedzonyDom-oszust-115331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - LordBeaK - 06-06-2015 21:06

Zaczyna sie robic goraco. Krecicie wszyscy. Proponuje zaprzestac dyskusji. Niech rozwiaza to miedzy soba. Moim zdaniem oboje sa winni.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - ScroX - 06-06-2015 21:09

Notka dla kupującego.
Nie idź na żadne ugody, nawet jeżeli będzie chciał to zwrócić.. sam widzisz że to niezbyt bystry koleś, i próbował Cie oszukać, jutro lub w poniedziałek udaj się na najbliższy komisariat i złóż zawiadomienie o wymuszenie. Sprawa raczej nie potoczy się zbyt długo, Pan " Mądry " w parę dni zostanie ściągnięty na komisariat na przesłuchanie a potem tylko z górki.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - NawiedzonyDom - 06-06-2015 21:16

(06-06-2015 21:09)ScroX napisał(a):  Notka dla kupującego.
Nie idź na żadne ugody, nawet jeżeli będzie chciał to zwrócić.. sam widzisz że to niezbyt bystry koleś, i próbował Cie oszukać, jutro lub w poniedziałek udaj się na najbliższy komisariat i złóż zawiadomienie o wymuszenie. Sprawa raczej nie potoczy się zbyt długo, Pan " Mądry " w parę dni zostanie ściągnięty na komisariat na przesłuchanie a potem tylko z górki.

Śmiało ja opowiem moją historie i odpowiem to samo do póki nie dostane pieniedzy nie podam kodu , albo jak dostane pieniadze moge je zwrocic . Zapraszam podam najbliższy komisariat gdzie sie znajduje .


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - Gremquen - 06-06-2015 21:36

(06-06-2015 21:16)NawiedzonyDom napisał(a):  Śmiało ja opowiem moją historie i odpowiem to samo do póki nie dostane pieniedzy nie podam kodu , albo jak dostane pieniadze moge je zwrocic . Zapraszam podam najbliższy komisariat gdzie sie znajduje .
Teraz taki mądry, a po przesłuchaniu w każdym poście będziesz pisał ten kod, byle by kupujący go nieprzeoczyl i dostał to co chciał..

Twój komisariat nie jest potrzebny, bo kupujący zgłosi sprawę w drugim końcu Polski, a Ciebie ściągną na ten Twój nabliższy.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - twardy - 06-06-2015 22:01

[Obrazek: comment_do629S0ozjCkImNnNnUfO3xzI88ZZIVY,w400.jpg]

Jerk2


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - LordBeaK - 06-06-2015 22:46

@UP...

Przepraszam bardzo... co to Ku#wa?!


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - selfie - 06-06-2015 22:48

(06-06-2015 22:46)LordBeaK napisał(a):  @UP...

Przepraszam bardzo... co to Ku#wa?!

To jest mem Jerk


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - sudi - 06-06-2015 22:54

Popkorn mi się skończył Sad

Więcej tutaj spamu i bezsensownych wypowiedzi niż czegoś co wnosi pożytek. Dziwię się jedynie, że jeszcze nikt z ekipy forum nie zareagował. Napisaliście 6 stron i nadal brak punktu wyjścia.

Idę wstawić kolejny popkorn Idea

Czekam na dalszy tok tej sprawy, tylko reklamy trochę :v


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - selfie - 06-06-2015 23:19

(06-06-2015 22:54)sudi napisał(a):  Popkorn mi się skończył Sad

Więcej tutaj spamu i bezsensownych wypowiedzi niż czegoś co wnosi pożytek. Dziwię się jedynie, że jeszcze nikt z ekipy forum nie zareagował. Napisaliście 6 stron i nadal brak punktu wyjścia.

Idę wstawić kolejny popkorn Idea

Czekam na dalszy tok tej sprawy, tylko reklamy trochę :v

Ale wiesz że twoje wypowiedzi też się zaliczają do: "[...]spamu i bezsensownych wypowiedzi, niż czegoś co wnosi pożytek"? Big Grin

Ja polecam tym użytkownikom bana i niech się dogadują między sobą na PRV.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - sudi - 06-06-2015 23:24

Haha wiem, przecież się śmieję Big Grin

Jak dla mnie ten temat powinien zostać usunięty lub zamknięty, jeżeli się między sobą nie dogadają to my im nie pomożemy.