Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NawiedzonyDom - oszust!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: NawiedzonyDom - oszust!! (/Temat-NawiedzonyDom-oszust-115331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - Adriano42 - 06-06-2015 19:15

(06-06-2015 19:13)NawiedzonyDom napisał(a):  
(06-06-2015 19:11)ScroX napisał(a):  Każdy tutaj na forum pracuje nad swoją opinią, Jeżeli ktoś zachowuje się w taki sposób jak on zasługuje na właśnie na taką opinie bo na moment obecny jest hmm oszustem ? tak oszustem bo przecież nadal kupujący jest z niczym.

sprzedajacy jest z niczym tez.

Jak to.. A kod PSC znikł?


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - ScroX - 06-06-2015 19:51

Zapewne żadnego kodu nie było Wink Pic na wodę Wink


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - NawiedzonyDom - 06-06-2015 20:03

dostał kod co potwierdził , a co do danych zostały zmienione .


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - ScroX - 06-06-2015 20:20

(06-06-2015 20:03)NawiedzonyDom napisał(a):  dostał kod co potwierdził , a co do danych zostały zmienione .

Dostał kod niedziałający.. faktycznie to prawie to samo co działający Wink


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - Gremquen - 06-06-2015 20:29

@[NawiedzonyDom] Daj mu ten kod, działający, spór zakończycie i kasę dostaniesz (odblokują konto).
A jeśli kupujący dostanie ten kod i zacznie coś mieszać, żeby odzyskać jeszcze kasę z pp to wtedy ty idziesz z nim na policję, a nie on z tobą.
I prędzej czy później kasę dostaniesz.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - NawiedzonyDom - 06-06-2015 20:35

(06-06-2015 20:29)Gremquen napisał(a):  @[NawiedzonyDom] Daj mu ten kod, działający, spór zakończycie i kasę dostaniesz (odblokują konto).
A jeśli kupujący dostanie ten kod i zacznie coś mieszać, żeby odzyskać jeszcze kasę z pp to wtedy ty idziesz z nim na policję, a nie on z tobą.
I prędzej czy później kasę dostaniesz.

Nie mogę mu dac kodu do póki nie bede miał pieniedzy na koncie .
Jeżeli kto z administracji zechce kod nie ma sprawy podam pierwszy i bedzoe mogl go wykożystać , nie chce zamieszania z policją , raz już zgłaszałem dostałem zwort kasy po 7 miesiacach ale ten co mnie oszukal dostał tylko pouczenie i po co mi to ?

PS : nawet jak ktos z administracji zechce sprawdzic czy mam kod podam i bedzie mogl wklepac ile jest srodkow na podanym pinie . Wyjdzie ze 100 Euro .


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - Mercz - 06-06-2015 20:42

Pisałeś, że zostałeś z niczym, coś sie gubisz, bo co z PSC?
Powinieneś dokonać zwrotu kasy w trybie natychmiastowym. ShuQi nie musi podawać nawet przyczyny, zablokowałeś PSC jako pierwszy, pisałeś, że konto jest potwierdzony - co jest zupełnym kłamstwem, a czemu masz takie imie i nazwisko na PP? Ile ono ma? 1h specjalnie pod tą transakcję?
Jakby nie patrzeć, oboje jesteście sobie winni, ale Ty to rozpocząłeś kłamstwami.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - NawiedzonyDom - 06-06-2015 20:44

(06-06-2015 20:42)Mercz napisał(a):  Pisałeś, że zostałeś z niczym, coś sie gubisz, bo co z PSC?
Powinieneś dokonać zwrotu kasy w trybie natychmiastowym. ShuQi nie musi podawać nawet przyczyny, zablokowałeś PSC jako pierwszy, pisałeś, że konto jest potwierdzony - co jest zupełnym kłamstwem, a czemu masz takie imie i nazwisko na PP? Ile ono ma? 1h specjalnie pod tą transakcję?
Jakby nie patrzeć, oboje jesteście sobie winni, ale Ty to rozpocząłeś kłamstwami.

przeczytaj wczesniejsze posty . Jak tylko dostane pieniadze on dostaie kod , jak ja dostane pieniadze on dostanie kod . Ten kod w tym momencie moge podać komuś z administracji zeby sprawdzić wiarygodnosc czy go mam .


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - Gremquen - 06-06-2015 20:47

(06-06-2015 20:44)NawiedzonyDom napisał(a):  przeczytaj wczesniejsze posty . Jak tylko dostane pieniadze on dostaie kod , jak ja dostane pieniadze on dostanie kod . Ten kod w tym momencie moge podać komuś z administracji zeby sprawdzić wiarygodnosc czy go mam .
Ale nie dociera do Ciebie, że on może się rozmyślił już?
Jeśli oddasz mu kasę i nie wyślesz mu tego kodu, to ty kod nadal bedziesz miał i możesz zrobić z nim co będziesz chciał (np. sprzedać komuś innemu).

Jeśli tak Ci bardzo zależy na tym, bo się "umówiliście", to umowę sam złamałeś pisząc, że masz zweryfikowane konto.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - NawiedzonyDom - 06-06-2015 20:59

(06-06-2015 20:47)Gremquen napisał(a):  
(06-06-2015 20:44)NawiedzonyDom napisał(a):  przeczytaj wczesniejsze posty . Jak tylko dostane pieniadze on dostaie kod , jak ja dostane pieniadze on dostanie kod . Ten kod w tym momencie moge podać komuś z administracji zeby sprawdzić wiarygodnosc czy go mam .
Ale nie dociera do Ciebie, że on może się rozmyślił już?
Jeśli oddasz mu kasę i nie wyślesz mu tego kodu, to ty kod nadal bedziesz miał i możesz zrobić z nim co będziesz chciał (np. sprzedać komuś innemu).

Jeśli tak Ci bardzo zależy na tym, bo się "umówiliście", to umowę sam złamałeś pisząc, że masz zweryfikowane konto.

pieniadze mogę zwrócić na konto , ale odzyska kase z pp też i zniknie z forum ja zostane z kodem i -300zl