Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NawiedzonyDom - oszust!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: NawiedzonyDom - oszust!! (/Temat-NawiedzonyDom-oszust-115331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Kupie PaySafeCard - Melex - 06-06-2015 11:32

za jakieś pół roku odblokuja mu paypala przez spór Big Grin


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - ShuQi - 06-06-2015 11:41

@[Melex] Jeżeli nic nie wnosisz to nie pisz, to nie jest offtopic, nie chodzi tutaj także o 10 złotych.
Z sporem może być różnie bo wysłałem gotówkę "do rodziny" a nie jako "towar". PayPal może zareagować różnie, natomiast było to wyłudzenie i inny organ odpowiednio zareaguje.

surfer0700 już się wypowiedział, więc pozostaje jedynie czekać na odpowiedź "drugiej strony"


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - NawiedzonyDom - 06-06-2015 13:57

Otrzyma od razu jak tylko odblokują te środki. Informował bede na bieżąco.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - ShuQi - 06-06-2015 16:51

Brak odpowiedzi na moje pytania. To kompletne zwodzenie jest.
Nie musi to być zwrot środków kod PSC 100 euro który MIAŁEM OTRZYMAĆ także może być, i po sprawie bedzie.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - LordBeaK - 06-06-2015 17:01

Nie lubie uzytkownika NawiedzonyDom bo za bardzo nabija posty ale ty tez jestes jakis w goracej wodzie kapany. Nie zglasza sie sporu 15 minut po przelewie. Mogles mu dac 24 godziny. Moze wtedy poszedl sie za przeproszeniem wysrac a ty nazywasz go oszustem.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - twardy - 06-06-2015 17:54

Najlepsze w tym wszystkim to jest imie i nazwisko na paypalu, uzytkownik od razu budzi bezgraniczne zaufanie.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - NawiedzonyDom - 06-06-2015 18:02

Nie mam zamiaru prowadzić dyskusji z osobą niezrównoważoną , odpowiada teraz tylko na pytania administracji\


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - LordBeaK - 06-06-2015 18:08

Moim zdaniem ShuQi sam jestes sobie winny. Bo jesli Nawiedzony chcial ci wyslac ten kod albo haslo do niego to juz tego nie zrobi bo zablokowales mu srodki.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - banipunz - 06-06-2015 18:18

Moim również, mógł poczekać to parę h i byłoby po problemie Lol


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - NawiedzonyDom - 06-06-2015 18:29

Koledzy wyżej mają racje . Nawet gdybym miał problemy z internetem czy co kolwiek trzeba bylo poczekać. Ale nic nie poradzisz teraz trzeba czekac na koniec sporu wtedy podam kod lub odesle pieniądze.