Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NawiedzonyDom - oszust!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: NawiedzonyDom - oszust!! (/Temat-NawiedzonyDom-oszust-115331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


NawiedzonyDom - oszust!! - ShuQi - 05-06-2015 14:11

1.Nazwa przedmiotu : PSC około 100zl
2.Opis przedmiotu : PSC
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :gg/priv
5.Cena : Kwota psc x 0.7(kod)// Kwota psc x 0.6(konto)
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPay/Przelew


RE: Kupie PaySaveCard - NawiedzonyDom - 05-06-2015 14:12

Literówkę zrobiłeś w tytule PaySafeCard przez F nie V Smile


RE: Kupie PaySafeCard - ShuQi - 05-06-2015 14:16

Poprawione Wink


RE: Kupie PaySafeCard - ShuQi - 05-06-2015 22:04

@[NawiedzonyDom]

Kupuje od tego użytkownika drogą PayPal kod o wartości 100 euro za kwotę 340 jako do rodziny.
Adres e-mail paypal: [email protected]
Proszę o potwierdzenie czy się zgadza wszystko.


RE: Kupie PaySafeCard - NawiedzonyDom - 05-06-2015 22:05

(05-06-2015 22:04)ShuQi napisał(a):  @[NawiedzonyDom]

Kupuje od tego użytkownika drogą PayPal kod o wartości 100 euro za kwotę 340 jako do rodziny.
Adres e-mail paypal: [email protected]
Proszę o potwierdzenie czy się zgadza wszystko.

Tak , zgadza się [email protected] to moj PayPal


RE: Kupie PaySafeCard - ShuQi - 05-06-2015 22:06

Poszło 340 zł z mojej strony.

Coś kręci, kazał czekać na kod ponad 10 minut, poprosilem o odesłanie całej kwoty natychmiastowo.

Przeczytał wiadomość, czyta różne działy ale na wiadomosć nie odpowiada.

Brak odpowiedzi niestety, proszę @[Admin] o zabezpieczenie tego tematu, oraz wiadomości pomiędzy mną a tym użytkownikiem, jego IP oraz wszelkimi możliwymi danymi.
Sprawa w dniu jutrzejszym zostanie zgłoszona na policje.
Nie będziemy się tak bawić w oszustów.

Wprowadzony PIN jest chroniony hasłem i nie może zostać wykorzystany w celu doładowania. Zgłoś się do naszego Centrum Serwisowego pod adresem: [email protected]

Otrzymałem kod i taka oto wiadomość przy próbie wpisania go.

Resumując: wciąż poprawnie działającego kodu paysafecard 100 euro.


RE: Kupie PaySafeCard - ShuQi - 05-06-2015 23:07

Użytkownik przegląda sobie forum, brak odpowiedzi na moje wiadomości.
I chociaż miałbym zapłacić za prawnika i pięciokrotność lub więcej niż ten cały kod psc wart, zapłacę tylko i wyłącznie po to aby udowodnił Ci wyłudzenie gotówki.

Sprawa zgłoszona na paypal/psc.com a także jutro bedzie na policji jak tylko wrócę z delegacji.


RE: Kupie PaySafeCard - NawiedzonyDom - 05-06-2015 23:15

Podałem kod , nie dziw się ,że został zablokowany skoro zablokowałeś mi cwaniaku kase na PP . mogę dać dowody 23:30 została kasa zablokowana . a 14 po , wysłałeś mi ja.


RE: Kupie PaySafeCard - ShuQi - 05-06-2015 23:17

że what?

Kod który dostałem był zablokowany kodem, więc wniosłem roszczenie kilka minut później na PayPal tak ABYŚ NIE MÓGŁ WYPŁACIĆ LUB PRZELAĆ GOTÓWKI KTÓRĄ CI PRZELAŁEM.

Gdyby kod który mi podałeś był w porządku, nie byłoby problemu, natomiast problem jest.
Jak mówiłem, roszczenie paypal jest, sprawa na policji także będzie.

Jedyne wyjście to takie, abys zaakceptował moje roszczenie na kwotę 340 zł i mi po prostu oddał gotówkę.


RE: Kupie PaySafeCard - NawiedzonyDom - 05-06-2015 23:19

(05-06-2015 23:17)ShuQi napisał(a):  że what?

Kod który dostałem był zablokowany kodem, więc wniosłem roszczenie kilka minut później na PayPal tak ABYŚ NIE MÓGŁ WYPŁACIĆ LUB PRZELAĆ GOTÓWKI KTÓRĄ CI PRZELAŁEM.

Gdyby kod który mi podałeś był w porządku, nie byłoby problemu, natomiast problem jest.
Jak mówiłem, roszczenie paypal jest, sprawa na policji także będzie.

Jedyne wyjście to takie, abys zaakceptował moje roszczenie na kwotę 340 zł i mi po prostu oddał gotówkę.

To zgłaszaj smiało , przeprowadzałem wieksze transakcjie bez zarzutów kto normalny w ciagu 15 min pisze okolo 30 wiadomosci o takiej samej tresci prawie.
"Aby sfinalizować płatność, powiąż ze swoim kontem PayPal kartę debetową lub kredytową albo wybierz inną formę płatności."
kogo w konia robisz po 15min od wyslania kasy spór zrobiles