Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę napisanie 3 artykułów, własna treść, słowa bez kopiowania z innych stron - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę napisanie 3 artykułów, własna treść, słowa bez kopiowania z innych stron (/Temat-Zlece-napisanie-3-artykulow-wlasna-tresc-slowa-bez-kopiowania-z-innych-stron-115329)



Zlecę napisanie 3 artykułów, własna treść, słowa bez kopiowania z innych stron - nitram - 05-06-2015 13:30

Zlecę napisanie 3 artykułów, własna treść, słowa bez kopiowania z innych stron.

Płatność PP albo bank lub skrill
przewiduje przeznaczyć za całość 10-15 zł za 3 artykuły każdy po około 500-1000 słów.


RE: Zlecę napisanie 3 artykułów, własna treść, słowa bez kopiowania z innych stron - sudi - 05-06-2015 21:31

Hm.. Zadałem Ci pytanie w innym temacie ale nie wiem czy zobaczysz, więc tutaj też zapytam.

Na jaki temat mają być te artykuły? i jaki czas dajesz na napisanie?

Pozdrawiam!


RE: Zlecę napisanie 3 artykułów, własna treść, słowa bez kopiowania z innych stron - KarmazynowyPirat - 07-06-2015 23:50

Jak jeszcze aktualne to się zgłaszam. Człowiek z doświadczeniem Wink


RE: Zlecę napisanie 3 artykułów, własna treść, słowa bez kopiowania z innych stron - nitram - 08-06-2015 15:46

Zgłosiły się 3 osoby więc na razie nieaktualne ale jak będę potrzebować pomocy to wiem do kogo się zgłosić.


Zlecę napisanie 3 artykułów, własna treść, słowa bez kopiowania z innych stron - Coristo - 20-06-2015 17:26

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.