Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam poradnik na darmowe promowanie FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam poradnik na darmowe promowanie FB (/Temat-Sprzedam-poradnik-na-darmowe-promowanie-FB-115328)



Sprzedam poradnik na darmowe promowanie FB - 20syl - 05-06-2015 13:30

1. Nazwa przedmiotu: Poradnik/pomysł na darmowe promowanie na facebook
2. Opis przedmiotu:

Witam, sprzedam poradnik/pomysł na darmowe promowanie na facebook mojego pomysłu/sposobu na to. Poradnik składa się z 2 stron PDF, wszystko krótko i konkretnie opisane co trzeba zrobić żeby takie promowanie uzyskać. Promowanie trwa około 2-3 dni (jednego posta), można używać je cały czas. Poniżej pokazuje statystyki uzyskane poprzez takie promowanie, zasięg itp. Na co można wykorzystać takie promowanie? Na np. zarobek przez SUBSMS lub skracanie linków itp.

3. Zdjęcia:

http://iv.pl/images/56387972104286417578.jpg

Za takie promowanie trzeba zapłacić ponad 10 000 zł więc u mnie macie to za 100 zł i możecie robić ile razy chcecie. Trzeba jedynie zmieniać post co 2-3 dni na inny i znów promować. Ale wszystko odbywa się za darmo.

Wymagania:
- konto facebook (z dostępem do danej strony, najlepiej administrator)
- konto PayPal
- karta kredytowa

5. Kontakt: Poczta --> [email protected]
6. Cena: 100 zł jeżeli promowanie nie zadziała lub wystąpi inny problem, odsyłam pieniądze w przeciągu 5 dni roboczych.
7. Sposób zapłaty: Przelew bankowy, allegro.

Pytania proszę kierować na wyznaczony kontakt. Pozdrawiam!


Sprzedam poradnik na darmowe promowanie FB - surfer0700 - 05-06-2015 13:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.