Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie (/Temat-Zarabiaj-na-reklamie-na-swoim-samochodzie-115313)

Strony: 1 2


Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie - werbunger.pl - 05-06-2015 10:43

Chcesz zarabiać na powierzchni reklamowej na swoim samochodzie? Nic prostszego! Zarejestruj się na Werbunger.pl i zacznij zarabiać już dziś!

Oferujemy do wyboru trzy pakiety reklamowe, różniące się rozmiarami reklamy jak i wysokością wynagrodzenia, możesz zarabiać nawet 450 zł miesięcznie!

Możesz także otrzymać od nas nawet 250 zł za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się w programie Werbunger.pl dzięki Tobie!

W razie pytań lub wątpliwości odwiedź nasz dział "FAQ" (najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi) lub napisz do nas na adres email znajdujący się w dziale "KONTAKT".

Zapraszamy wszystkie osoby posiadające samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe!

Polub nas na Facebook-u!

POZDRAWIAMY
Zespół Werbunger.pl
[Obrazek: Clipboard02.jpg]


RE: Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie - fusek - 05-06-2015 10:45

Wchodze na strone atam jakies chinskie znaki sie przewijaja. Nie mozecie strony dopracowac a bedziecie placili za reklame na autach?


RE: Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie - aero2 - 05-06-2015 10:53

Moim zdaniem o 50 zł powinno być większe wynagrodzenie.


RE: Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie - fusek - 05-06-2015 11:01

(05-06-2015 10:53)aero2 napisał(a):  Moim zdaniem o 50 zł powinno być większe wynagrodzenie.

Zartujesz? Mnie ciekawi jak zweryfikujaczy ktos ma na aucie reklamy. Przeciez mozna zerwac. Zdrapac. Kiedys byl podobny serwis ale za wejscie do niego trzeba bylo placic wpisowe.


RE: Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie - mamrocik - 05-06-2015 11:01

Kaucja zwrotna ? Rolleyes
Mam rozumieć , że aby przystąpić do umowy , trza wpłacić 1000zł ? ( jeśli zdecydowałbym się na pakiet podstawowy )


RE: Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie - fusek - 05-06-2015 11:06

(05-06-2015 11:01)mamrocik napisał(a):  Kaucja zwrotna ? Rolleyes
Mam rozumieć , że aby przystąpić do umowy , trza wpłacić 1000zł ? ( jeśli zdecydowałbym się na pakiet podstawowy )

Ano to widze ze serwis podobny do tamtego. Byla afera i placz bo z dnia na dzien biura pozamykali.


RE: Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie - mamrocik - 05-06-2015 11:32

(05-06-2015 11:01)fusek napisał(a):  
(05-06-2015 10:53)aero2 napisał(a):  Moim zdaniem o 50 zł powinno być większe wynagrodzenie.

Zartujesz? Mnie ciekawi jak zweryfikujaczy ktos ma na aucie reklamy. Przeciez mozna zerwac. Zdrapac. Kiedys byl podobny serwis ale za wejscie do niego trzeba bylo placic wpisowe.

zweryfikować myślę nie problem , mam kilka pomysłów np. poprzez zrobienie sobie fotki z autkiem i dzisiejszą gazetą Lol beka.
Ale brać kaucje ? Podejrzane Cool . W przypadku nieuczciwych pośredników pracy jest podobnie , biorą kasę i znikają lub są inne trudniejsze przypadki.
2, ale to tylko przypuszczenia Smile


RE: Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie - fusek - 05-06-2015 11:39

o znalazłem
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Dzieki-tej-reklamie-mialem-zarobic-888-zl-miesiecznie-n28586.html


RE: Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie - surfer0700 - 05-06-2015 11:53

Ta strona to jakaś porażka. Płacicie ~500 miesięcznie za reklame na samochodzie, a nie stać was na porządną stronę www? Xpokerface


RE: Zarabiaj na reklamie na swoim samochodzie - prelude - 05-06-2015 11:58

gdzie są dane firmy?:]