Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CSGOLOUNGE- typy by pixel21 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CSGOLOUNGE- typy by pixel21 (/Temat-CSGOLOUNGE-typy-by-pixel21-115309)



CSGOLOUNGE- typy by pixel21 - pixel21 - 05-06-2015 10:07

Mam na imię Przemek. Na csgolounge bawie się już od dłuższego czasu.
W tamtym roku zarobiłem na nim w miesiącu około 100 $ co zamieniłem na kilka gier cs:go które następnie sprzedałem na allegro, dzięki czemu uzbierałem 170 zł na bransoletkę dla mojej dziewczyny.
W obstawianie bawiłem się gdy miałem pieniądze (obstawiałem po 10-30 $).
Potem gdy jednak już musiałem wypłacić pieniądze nie miałem czym obstawiać.
Postanowiłem podzielić sie (jeśli można to tak nazwać) doświadczeniem.
Wiem że na forum jest podobny temat, jednak ja postanowiłem iż będę tutaj zamieszczał swoje typy odnośnie przyszłych meczy. Sam nie mam zbytnio za co obstawiać jednak jednak komuś może się to przydać.
Tutaj wklejam moje wczorajsze 2 bety.
[Obrazek: bety.jpg]


Wiem, że ja nie zarobię na tym kroci, ale jeżeli ktoś obstawia większe stawki to można na tym troszkę zarobić. Ja traktuję to jako formę zabawy.

Moje zasady :
- Nie ma pewniaków (nigdy nie obstawiaj all-in)
- Nie obstawiaj meczy na których jest 5-10 % do wygrania (nie ma po co ryzykować)
- Zawsze stawiaj tyle ile możesz przegrać
- Nigdy nie stawiaj VP (Heart za nimi ale czasami gładko ogrywają fnatic, żeby następnie dostać od potencjalnie słabszych drużyn)
- Nie obstawiaj wszystkich meczy jak lecą.

Moje typy na dzisiaj:

TyLoo vs. pow
Skip (opuszczamy nie obstawiamy).
Chińskie teamy. Nigdy nic nie wiadomo. Niby na lounge około 30 % na pow i BO3 ale na tym zdjęciu widzicie jak to było poł roku temu. http://prntscr.com/7dbt9g . Jeżeli ktoś nie ma co robić ze skinami to może postawić low na pow ale odradzam.

Epsilon vs. ESC
BO1, wszystko się może zdarzyć.
Epsilon przegrało wczoraj z nEophyte 1:2, tak samo jak ESC przegrało wczoraj z nEophyte 1:2. Mecz 50-50 moim zdaniem. Najlepiej skip.

nEophyte vs. nerdRage
BO3. Moim zdaniem procenty to 65-35 dla nEophyte . Wczoraj ograli ESC, grają dobrze teamplay-owo. nerdRage ograło wczoraj Epsilon. Mimo wszystko moim zdaniem nEophyte wygra ten mecz. Sam rzuciłem na nich swój 1 $ Cool .

To są moje typy na dzisiejszy dzień.
Nie radzę sugerować się moją opinią jako decydującą rzeczą przy obstawianiu skinów. Są to po prostu moje przemyślenia które mogą ci pomóc podczas obstawiania jednak nigdy nie gwarantuję, że to co napisałem się spełni. Jest to hazard i nie należy o tym zapominać.

To tyle w tym temacie.
Jeżeli komuś przydadzą się moje przemyślenia zachęcam do kliknięcia 3 linków w sygnaturze. Jeżeli kiedyś uda ci się wygrać porządne $ możesz zawsze podesłać mi jakieś śmieciowe skiny na mój profil steam z sygnaturki (zbieram na prezęcior dla dziewczyny, za 2 msc ma urodziny, tak wiem beka ).
Miłego dnia i dużo wygranych meczy Wink


RE: CSGOLOUNGE- typy by pixel21 - LMKY - 05-06-2015 18:46

- Nie obstawiaj meczy na których jest 5-10 % do wygrania (nie ma po co ryzykować)

Po tym przestałem czytać Huh


RE: CSGOLOUNGE- typy by pixel21 - pixel21 - 05-06-2015 19:51

Mecz sprzed 2 dni bodajże TSM vs Mousesports. TSM około 90 %, mouse 10 %, bo3. Mousesport win.
Nie musisz się z tym zgadzać, nikt przecież nie rozkazał ci słuchać się moich rad. Ale jeżeli chcesz narażać powiedzmy 100 zł dla 5 zł to naprawdę jesteś bogaty. ;)


RE: CSGOLOUNGE- typy by pixel21 - pixel21 - 05-06-2015 21:03

nEophyte gładko ograło nerdRage: inferno (16:11) , dust2 (16:12), pierwszy bet udany.


RE: CSGOLOUNGE- typy by pixel21 - LMKY - 05-06-2015 21:31

Eh przepraszam, nie zrozumiałem przekazu. Myślałem, że unikasz stawiana icb na underdogi 😀

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


RE: CSGOLOUNGE- typy by pixel21 - pixel21 - 05-06-2015 21:55

Spoko xD Chodzi mi tylko oto że tydzien temu fnatic na bo2 zremisowało z 3% drużyną naprzykład Wink


CSGOLOUNGE- typy by pixel21 - Hybrid1990 - 22-11-2020 23:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.