Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Citask.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Citask.pl (/Temat-Citask-pl-115296)



Citask.pl - Sieczken - 04-06-2015 23:31

Witam!

Chciałbym wam przedstawić serwis Citask, czym jest?
Dzięki platformie Citask możesz zlecać oraz wykonywać zadania w swojej okolicy. Szybko wyręczysz się zlecając zadanie osobom ze swojej okolicy oraz zarobisz je wykonując. Potrzebujesz pomocy przy naprawie, przeprowadzce, obsłudze, nauce, pilnowaniu pupili? Zleć zadanie do którego zgłoszą się osoby z twojej okolicy i zrobią to za Ciebie.

Jak to działa?

Wykonuj Zadania

Zaloguj się do platformy zadań lokalnych Citask. Znajdź interesujące Cie zlecenia lokalne na mapie zadań w twoim mieście i zarabiaj je wykonując.
Zarejestruj się już teraz, a będziesz na bieżąco powiadamiany
o zadaniach do wykonania w twojej okolicy.

Zlecaj Zadania

Zrzuć ciężar swoich obowiązków, chcesz zlecić zadanie osobie z okolicy, zamieścić darmowe ogłoszenia lokalne drobnej oferty pracy?
Dodaj zadanie! to takie proste, zgłoszą się do Ciebie propozycję osób z okolicy które chętnie je wykonają i się jego podejmą.
Po udanej transakcji możesz nawzajem z wykonawcą wystawić opinię która wpłynie na twoją reputację w społeczności Citask.

[Obrazek: infojaktodziala.png]

Opinie:

Piotr (20l.)

"Wykonywanie zadań w okolicy sprawia mi dużo frajdy,
chętnie zarabiam sobie tutaj podejmując się najczęściej zadań
udzielania korepetycji z angielskiego czy też pomocy przy eventach"
Zbigniew (64l.)

"Teraz mam więcej czasu dla swoich bliskich.
Większość porządków wiosennych na działce zlecam tutaj
i już są chętni do wyręczenia mnie w malowaniu płotu
czy też drobnych napraw"

Więcej opinii oraz informacji znajdziecie na stronie Citask.pl
Warto, ZAPRASZAM!