Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BID THE BAG - Licytacje BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BID THE BAG - Licytacje BTC (/Temat-BID-THE-BAG-Licytacje-BTC-115290)



BID THE BAG - Licytacje BTC - viedxma - 04-06-2015 21:36

Polecam sprawdzić świeżą platformę z aukcjami BTC - właśnie odbywa się trzecia aukcja, z tego co widziałam początkowa pula to 0.05 BTC, którą przebito kilkakrotnie i ktoś wygrał, teraz jest w puli ok. 0.203 BTC i powoli rośnie.

Partnerami są BTC-SMS, BitBay oraz Yikes, więc można pokusić się o słowa: wiarygodne Smile

Fajna zabawa, wciąga niesamowicie Smile

Poniżej link:
http://bidthebag.com/


RE: BID THE BAG - Licytacje BTC - Resick - 04-06-2015 21:49

Jak działa ten serwis?


RE: BID THE BAG - Licytacje BTC - viedxma - 04-06-2015 22:02

Na moją głowę, o ile dobrze wszystko zrozumiałam i prawidłowo to robię:

Rejestrujesz się, wpłacasz na swoje konto w BidTheBag jakąś kwotę BTC i podbijasz stawkę.
Powiedzmy aukcja, która się rozpoczyna na początek posiada określoną pulę, tzn. na początku było 0.5, druga licytacja zaczynała się od 0.2 i do teraz już taka została.
Biorąc pod uwagę przykład na puli 0.2 BTC, Jest paru użytkowników, którzy podbijają aukcję dorzucając ze swojego konta po 0.0001 BTC, wówczas czas aukcji przedłuża się o 30 minut ( z tego co zdążyłam zauważyć ), jeśli inny użytkownik przebije znów czas aukcji się przedłuża, ale czas tej aukcji nie jest dłuższy niż 60 minut ( co również wynika z moich obserwacji ). Jeśli czas licytacji się zakończy, całą pulę dostaje użytkownik, który przebijał ostatni.

Licytują "żywi", bo paru znam Smile
Dreszczyk emocji jest, szczególnie jak licytacja schodzi do 2-3 min. ;-)


BID THE BAG - Licytacje BTC - Hybrid1990 - 19-10-2017 11:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.