Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gaduła miesiąca ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gaduła miesiąca ! (/Temat-Gadula-miesiaca-11528)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Gaduła miesiąca ! - Killer - 08-08-2010 09:26

a banda neosow zamiast dac rade to jeszcze krytykuje zobaczymy jak bedzie po wprowadzeniu przez admina wtyczki zamykajacej stare działy. Osoby spamiące zostały już ukarane, jak ktoś mimo tego będzie spamił dostanie bana i po sprawie.


RE: Gaduła miesiąca ! - paskur - 08-08-2010 09:33

Mimo tego wydaje mi się, że może wprowadzić to zły nastrój na forum,
każdy będzie na drugiego mówił, że spami, i wypominał drugiemu, bo sam chce wygrać...
Taki wyścig szczurów.
Ale skoro podejmujecie się to ogarnąć to powodzenia,
ale pewnie nawet ten post już jest brany za spam neosa..


RE: Gaduła miesiąca ! - Kicha - 08-08-2010 09:42

Paskur jesli otoczenie bylo by "czyste" i nie byłoby niezdrowej walki to byłoby ok.
Całą ideą tego konkursu było rozruszanie większe a że niektórzy spamili...


RE: Gaduła miesiąca ! - Admin - 08-08-2010 09:45

Kicha ma racje idea jest zupełnie inna, dlatego postaram się jak najbardziej blokować wszelkie możliwość spamu, jeśli nie wyjdzie to posypie sie pare banów a ranga zostanie skasowana. Już jedno na pewno wiem - stare wątki muszą zostać zamknięte.


RE: Gaduła miesiąca ! - MotorniczyTramwaju - 08-08-2010 09:47

Już w galerii zdjęć mamy archeologów :O
Przydałoby się gdyby wątek był zamykany ok. tydzień-dwa po tym jak nikt tam nie napisał czy cuś takiego


RE: Gaduła miesiąca ! - DNWM - 08-08-2010 10:31

Wspaniały pomysł Smile


RE: Gaduła miesiąca ! - haggard - 08-08-2010 10:55

No, ja widziałem odkopanie Szymika rozmowy z adminem qdaya sprzed 2 tygodni Smile

Pomysł ciekawy, ale 3 miejsca to za mało, nie załapię się.


RE: Gaduła miesiąca ! - Admin - 08-08-2010 11:34

troche się już naszukałem tej wtyczki i wszędzie napotykałem się na wymaganą subskrybcje, byłbym wdzięczny jeśli ktoś pomógł mi w wyszukaniu jej, wydawało mi się również że opcja zamykania starych tematow jest wbudowana w same mybb jednak nie potrafie jej odszukać.


RE: Gaduła miesiąca ! - Marello - 08-08-2010 17:01

Bardzo fajny pomysł będzie ciekawa rywalizacja Smile


RE: Gaduła miesiąca ! - Wojtas100 - 17-08-2010 21:10

Rywalizacja będzie ale trzeba byłoby pomyśleć nad paroma bonusami za np: wprowadzenie newsa lub poradnika.