Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dodatkowo zarobic? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak dodatkowo zarobic? (/Temat-Jak-dodatkowo-zarobic-115276)



Jak dodatkowo zarobic? - rasta - 04-06-2015 17:44

Witam,

Jestem na forum już dłuższy czas. Moje sposoby na zarabianie w sieci przestały mi wystarczać i chciałbym zacząć coś nowego.

Mam bardzo dużo czasu wolnego, wolalbym, aby był to zarobek związany z moja pracą a nie inwestycją. Jeżeli już inwestycja to mała. Wszelkie MLM'y raczej nie wchodzą w grę, ale zaproponowac zawsze można Big Grin

Chciałbym dodać, aby zarobki oscylowały w granicy 1000-2000zł (oczywiście nie odrazu)

Liczę na pomoc Wink

Pozdrawiam


RE: Jak dodatkowo zarobic? - selfie - 04-06-2015 17:47

Jesteś dłuższy czas to chyba wiesz jak można zarobić na internecie? Własna strona WWW, suby i jazda Jerk


RE: Jak dodatkowo zarobic? - Devil877 - 04-06-2015 17:53

Zapraszam tutaj
Kod:
http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279



RE: Jak dodatkowo zarobic? - maciek9182 - 07-06-2015 15:25

jeśli interesuje cie zakładanie kont bankowych, rejestracja do serwisów napisz na priw dogadamy się Wink


RE: Jak dodatkowo zarobic? - Enigmato - 07-06-2015 18:21

Najpierw zacznij gromadzić zaplecze i budować zasięg, bo bez nich niewiele zdziałasz. Niestety, aby generować profity najpierw trzeba się troszkę napracować.


RE: Jak dodatkowo zarobic? - PrzybylskiMateu - 16-06-2015 14:51

Sieć dobrze wypozycjonowanych stron i zarabianie na programach partnerskich, najlepiej jeszcze na różnych rynkach (nie chodzi mi tu o jakieś suby, ale prowizje za sprzedaż normalnych produktów typu, kursy, konta bankowe, suplementy itp).

MLM, ale produkt abonamentowy, a nie jakieś perfumy itp, gdzie biznes jest mało stabilny i dużo trudniejszy. Przy abonamencie w jednym miesiącu np. pozyskujesz 10 partnerów, w kolejnym też 10, ale Ci z pierwszego miesiąca nadal płacą itd, zarobki fajnie się kumulują z każdym miesiącem. Mam tu na myśli konkretnie firmę s7 medical company.

Sprzedaż na allegro, jakieś zlecenia? Tutaj już nie mam doświadczenia więc trudno mi cokolwiek mówić.

Smile