Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms (/Temat-Naciaganie-bezrobotnych-Sub-Sms-115274)

Strony: 1 2


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - mateart - 05-06-2015 11:58

(05-06-2015 09:52)twardy napisał(a):  Wiecie, ze koniec koncem naciaganie napalencow, ludzi szukajacych pracy czy nastolatek chcacych iphone to jest to samo? Chyba, ze sie wam przez to lepiej spi, to nie wnikam Wink


no moim zdaniem, jak ktoś szuka roboty, to znaczy, że cieńko przędzie, a napaleńcy, nastolatki itp. za pewne mają co do gara włożyć Wink za rozrywkę się płaci, ale za szukanie roboty? różnica jest.


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - twardy - 05-06-2015 12:25

Nie ma, to tak jakby mowic, ze bogatych mozna okradac bo maja duzo pieniedzy, a biednych to juz nie, bo to be. Niewazne czy obiecujesz cycki, iphone czy prace, nadal jest to naciaganie.


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - domin_dz - 05-06-2015 13:49

(04-06-2015 17:40)selfie napisał(a):  Przecież to od dawna już takie rzeczy są stosowane. Media jak zawsze z opóźnieniem Big Grin

Co nie zmienia faktu że trzeba upaść naprawdę nisko by korzystać z tak słabych praktyk, dla mnie to obrzydliwe.

Rozumiem naciągać napaleńców na fotki nastolatek, łapczywych ludzi na doładowania telefonu czy darmowe xboxy ale wykorzystywać ludzi którzy tak jak my wszyscy chcą po prostu zarobić kilka złotych to przesada.

Nie rozumiem, czym to się różni od naciągania dzieci na konkursy? Skąd wiesz, że rodzice tych dzieci nie są bezrobotni? Big Grin


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - Driver494 - 05-06-2015 18:08

Wypowiedzi niektórych brzmią jak głupie tłumaczenie. "ja robie mniejsze zło" "jak stary zboczeniec straci troche hajsu to mu się nic nie stanie" itp. Tak czy siak jest to naciąganie nie zależnie od niszy. Jak dla mnie nie ma takiego pojęcia jak większe lub mniejsze zło w sub sms. Jak nabierzesz jakiegoś dzieciaka na iphone a potem przyjdzie jego rodzicom rachunek na 300zł to też nie będzie mieć ciekawie w domu.


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - selfie - 05-06-2015 18:13

Czyli rozumiem dla was kradzież sprzętu za 3 tysiące złotych ze zwykłego kaprysu a kradzież bułek przez matkę bo nie ma co dać dzieciom do jedzenia to to samo i jeśli byłaby za to kara powiedzmy 5 lat to powinna je dostać i odsiedzieć?


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - Lamojednorożec - 05-06-2015 18:30

Tutaj nie zmieni się wartość "kradzieży" z 3tys. na 1-2zł~


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - xavi512 - 05-06-2015 18:57

Osoby, które zarabiające na subskrypcjach są po prostu bez sumienia, ale dla większości liczy się tylko hajs i nie ma znaczenia jakich środków się używa. Ciekawe ile ludzi dalej by zarabiało przez neta gdyby skończyły się Sub SMS. A przecież tyle jest możliwości zarobku przez Internet nie naciągając ludzi.


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - aero2 - 05-06-2015 19:04

Są zarobki inne, ale na spamie z nich nie wyżyjesz, nie mając żadnego zaplecza.


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - zjadamkredki - 05-06-2015 19:10

(05-06-2015 18:57)xavi512 napisał(a):  Osoby, które zarabiające na subskrypcjach są po prostu bez sumienia, ale dla większości liczy się tylko hajs i nie ma znaczenia jakich środków się używa. Ciekawe ile ludzi dalej by zarabiało przez neta gdyby skończyły się Sub SMS. A przecież tyle jest możliwości zarobku przez Internet nie naciągając ludzi.

Każdy będzie się z tego rozliczał tam na górze Smile

Tak naprawdę całe subsms jest niemoralne i jest naciąganiem, więc nie wiem po co temat Big Grin


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - domin_dz - 06-06-2015 13:18

W sumie jakby nie patrzeć to wszędzie jest naciąganie, ja jako weteran w subskrypcjach sam nie dawno nabrałem się na darmowy abonament w Playstation Store i ściągało mi z karty kredytowej 30 zł przez kilka miesięcy nim zauważyłem. Ale moim zdaniem nikt kto zarabia na subach nie powinien krytykować żadnej metody bo to zwykła hipokryzja tj. ja ukradłem mniej. W każdym razie są lepiej zarobkowe i bardziej moralne metody niż subskrypcje, sam kilka miesięcy temu się na jedną przerzuciłem, dzięki temu zarabiam tyle samo a nie poświęcam na to aż tyle czasu i mam czystsze sumienie. Kolejnym powodem przeniesienia się z subów było to, że nie wiadomo czy takie wykorzystywanie subów jak w tych serwisach zarobkowych jest do końca legalne, serwisy z filmami online też ponoć były legalne a wiadomo jak to się skończyło.