Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję theme Orizon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Poszukuję theme Orizon (/Temat-Poszukuje-theme-Orizon-115232)



Poszukuję theme Orizon - makaveli996 - 04-06-2015 00:27

Poszukuję szablonu Orizon red. Pobrałem z mafiashare ale jest dupnięty.


RE: Poszukuję theme Orizon - Incognito8 - 04-06-2015 10:47

sprawdz czy wypakowales pierw archiwum a w nim niema archiwum z theme w ktoryms z folderow dodatkowo


RE: Poszukuję theme Orizon - makaveli996 - 04-06-2015 11:36

Na pewno wszystko zrobiłem dobrze. W stopce jest jakaś linijka z błędem i nie mogę dowolnie edytować tego theme czyli coś musi być zrypane.


RE: Poszukuję theme Orizon - Haxite - 04-06-2015 11:57

(04-06-2015 11:36)makaveli996 napisał(a):  Na pewno wszystko zrobiłem dobrze. W stopce jest jakaś linijka z błędem i nie mogę dowolnie edytować tego theme czyli coś musi być zrypane.

Pochwalisz się tym błędem czy jest to tajemnica? Wiesz by pomóc ci musimy znać przyczynę Smile


RE: Poszukuję theme Orizon - makaveli996 - 04-06-2015 12:05

Już nie pamiętam bo od razu wyrzuciłem to theme, pobierałem stąd http://www.mafiashare.net/download/orizon-v30-themeforest-the-gaming-template-wp-version/ Mój kumpel który trochę się na tym zna od razu stwierdził że jest dupnięte i że trzeba szukać gdzieś indziej. Oprócz tego błędu w stopce nie dało się niczego zrobić tzn zmienić koloru theme czy tła. Próbowałem wszystkich orizonów z pierwszych stron googla. Oprócz tego zadziałał jeszcze jeden, jednak po pewnym czasie okazało się że też coś z nim nie tak po sam sobie tworzy podstrony... Więc chciałem zapytać. Posiada ktoś w PEŁNI działającego blue lub red Orizon i się nim podzieli?


RE: Poszukuję theme Orizon - adios123 - 08-06-2015 12:56

Sprawdź to:
Download
Skan.


RE: Poszukuję theme Orizon - Ando - 20-12-2015 23:20

@[makaveli996]
@[adios123]
Sory za odkop ale macie jeszcze ten szablon i możecie wysłać na serwer? Smile

edit:
Orizon
Skan