Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamykanie serwisow z filmami online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zamykanie serwisow z filmami online (/Temat-Zamykanie-serwisow-z-filmami-online-115230)



Zamykanie serwisow z filmami online - szeldo123 - 03-06-2015 23:46

siemka, mam nadzieje ze to dobry dzial. w koncu chce rozpoczac dyskusje (ciekawe czy ktos sie do niej wlaczy). co sadzicie o najnowszych wydarzeniach ze swiata filmow online, mam tu na mysli zamkniecie serwisow oferujacych ogladanie filmow i seriali online - seansik, kinoman, tnttorrent.info i inne. podobno te serwisy wcale nie zostaly zamkniete z powodu rozpowszechniania piractwa ale z powodu prania pieniedzy czyli inwestycje na gieldzie opiewajace na kwote 8mln zł, a nastepnie powrot pieniedzy do wlasciciela przez konta fikcyjnych firm zalozonych na terenie lichtensteinu. czy mieli tak dobry regulamin, ze nikt ich nie scigal za udostepnianie filmow? z tego co pamietam to mieli pelno zapiskow typu "wlasciciel serwisu nie ponosi odpowiedzialnosci, za to co uzytkownik udostepnia w serwisie" oraz cos typu "uzytkownik dodajacy material wideo oswiadcza, ze ma do niego pelne prawa". wpadli tak naprawde za pranie pieniedzy ale przy okazji pozamykali im serwisy. co wedlug was przewazylo w kwestii ujecia tych "bandytow"? pranie kasy vs filmy online.


RE: Zamykanie serwisow z filmami online - Programator - 04-06-2015 10:01

A wiesz jak było z Al Capone?


RE: Zamykanie serwisow z filmami online - dzemba - 04-06-2015 12:15

Ja nie wiem.


RE: Zamykanie serwisow z filmami online - Admin - 05-06-2015 10:54

już jest taki temat


Zamykanie serwisow z filmami online - Admin - 05-06-2015 10:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.