Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. (/Temat-DownloadFree-Viral-bez-aplikacji-fb-115208)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. - PanKamil907 - 14-06-2015 14:27

Jakim prawem zamieszczasz mój skrypt bez mojej wiedzy? Raz już jeden temat został skasowany. Albo Ty jesteś tym złodziejem co pobrałeś z mojego serwera, albo masz go od innej osoby. Tak czy siak nielegalnie.

Tym samym wszyscy korzystający z tego skryptu korzystają z niego nielegalnie i bez mojej zgody.

Temat zgłaszam do administratora forum. Wcześniej już był poinformowany o sprzedaży tego skryptu na forum (bez mojej zgody) za co użytkownik sprzedający dostał bana (prawdopodobnie Twoje multi konto oraz fb https://www.facebook.com/sebastian.a.horzempa)


RE: [DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. - broofie - 14-06-2015 14:34

Jakiś dowod, ze viral jest twój?


RE: [DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. - PanKamil907 - 14-06-2015 14:37

Administratorowi paczkę wyślę.


RE: [DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. - Haxite - 14-06-2015 14:39

Wszystko fajnie pięknie ale masz jakiekolwiek dowody, że to twój skrypt?
Pokaż dowód, a później się pultaj Jerk

Obecnie jesteś randomowy noname forumowy. Poza tym kolor czerwony jest chyba dla administracji forum ale nie jestem pewny.


RE: [DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. - tomtom99 - 14-06-2015 21:51

Co za różnica, za ten skrypt z tematu to i tak jeden z drugim do kryminału trafią, skrypt jest felerny, szpieguje i podmienia dane, także nadaje się to na oszustwo i na policje.

Skany wam nic nie dadzą, w środku jest nagrzebane, a tu wchodzą, ściągają i łykają to, a potem gość już ma listę wszystkich serwisów używających...

A do tego gościa co pisze o nielegalności, pff, a co to za wielki skrypt, kilka linijek html i ukryty like, no rzeczywiście, DZIEŁO wielkie...

Także ten, jak używacie to natychmiast przestańcie.


RE: [DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. - selfie - 14-06-2015 22:36

Cytat:Temat zgłaszam do administratora forum. Wcześniej już był poinformowany o sprzedaży tego skryptu na forum (bez mojej zgody)

A ja zgłaszam twój post za użycie koloru przeznaczonego dla administracji Jerk2 Jesteśmy kwita.


RE: [DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. - sQubany97 - 14-06-2015 23:46

(14-06-2015 21:51)tomtom99 napisał(a):  Co za różnica, za ten skrypt z tematu to i tak jeden z drugim do kryminału trafią, skrypt jest felerny, szpieguje i podmienia dane, także nadaje się to na oszustwo i na policje.
Uważaj, bo każdy usunie viral po takim poście facepalm


RE: [DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. - catzndogz - 15-06-2015 08:00

O kurde widzę że co raz to lepsze oskarżenia idą Big Grin


RE: [DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. - tomtom99 - 15-06-2015 10:27

(14-06-2015 23:46)sQubany97 napisał(a):  Uważaj, bo każdy usunie viral po takim poście facepalm

To niech nie usuwają, to będzie ich problem, po użyciu skryptu gość od razu wie na jakiej domenie jest i może podmienić w nim co chce, można wywalić ten syf i używać dalej, tylko przestrzegam.

Niedowiarkom radzę sprawdzić czemu jquery jest linkowane przez skrót i przyjrzeć się plikom w folderze fonts, nie ma za co.

(15-06-2015 08:00)catzndogz napisał(a):  O kurde widzę że co raz to lepsze oskarżenia idą Big Grin

A ty to wrzuciłeś, więc jesteś podejrzanym numer 1.


RE: [DownloadFree]Viral bez aplikacji fb. - harley15 - 15-06-2015 16:40

(15-06-2015 10:27)tomtom99 napisał(a):  To niech nie usuwają, to będzie ich problem, po użyciu skryptu gość od razu wie na jakiej domenie jest i może podmienić w nim co chce, można wywalić ten syf i używać dalej, tylko przestrzegam.

Niedowiarkom radzę sprawdzić czemu jquery jest linkowane przez skrót i przyjrzeć się plikom w folderze fonts, nie ma za co.
beka Jakoś mi nie podmienił i co ty wgl piszesz ?