Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik k o l i e g o - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik k o l i e g o (/Temat-Dziennik-k-o-l-i-e-g-o-115197)

Strony: 1 2


Dziennik k o l i e g o - koli - 03-06-2015 13:13

Cześć wszystkim!
Drugi raz postanowiłem zacząć, kilka projektów mi wygasło.W sumie miałem, całe okienko wypisane moimi przemyśleniami, ale są zbędne... Wszelkie leady, troszkę mi się nie podobają. Postanowiłem, zarejestrować się na Shorte.st i spróbować coś tam poklikać Smile.

Przedwczoraj założyłem konto na FB, udało mi się je zbanować, ale po weryfikacji konta za pomocą telefonu, kolejnego dnia (wczoraj) założyłem fanpage i wrzuciłem pierwszy post. Wysłałem zapro i nic więcej nie robiłem. Dzisiaj wchodzę i widzę :

[Obrazek: image.jpg]

Więc od razu wchodzę i zakładam dziennik, oby tak szybko się mi zapał nie wypalił.
Celu jako tako nie mam, może na mały Hosting Reseller....

Jeżeli, macie jakieś podpowiedzi, dla nowej osoby to z chęcią poczytam.



RE: Dziennik k o l i e g o - full2000 - 04-06-2015 10:57

Powodzenia!Smile


RE: Dziennik k o l i e g o - koli - 04-06-2015 16:49

4 Czerwiec 2015 r.
Dzisiaj nic nie robiłem, sporo miałem do ogarnięcia. Teraz usiadłem przed komputer i zobaczę co z tego wyjdzie.
Statystyki:

[Obrazek: image.jpg]



RE: Dziennik k o l i e g o - Critical - 04-06-2015 17:15

Widzę, że coraz więcej użytkowników tego forum, przesiada się na skracanie, nie wiedzieć czemu. Cieszy mnie również fakt, że nie ma tutaj kolejnego dziennika z subami i leadmore. Mimo wszystko życzę powodzenia w dążeniu do celu.


RE: Dziennik k o l i e g o - Pmxq - 04-06-2015 17:18

będę obserwował, powodzenia impreza


RE: Dziennik k o l i e g o - Dante_/ - 04-06-2015 17:53

I dobrze, że większe zainteresowanie jest teraz skracaniem, ja osobiście też bym wrócił, ale nie mam własnego konta FB, więc nie chce mi się robić FP na fake kontach bo różnie to bywa. Życzę wysokich zarobków !!!


RE: Dziennik k o l i e g o - adiros - 05-06-2015 19:58

powodzenia w zarobkach Wink


RE: Dziennik k o l i e g o - koli - 05-06-2015 21:07

5 Czerwiec 2015 r.
Ciężki dzień dzisiaj. Remont... Nie miałem czasu na nic, ale statystyki idą do góry. Fanpage, ładnie rośnie w siłę. Dzisiaj muszę dodać jeden wpis z linkami i muszę przygotować jeden na jutro.
Statystyki:
[Obrazek: image.jpg]



RE: Dziennik k o l i e g o - koli - 06-06-2015 22:36

6 Czerwiec 2015 r.
Jest dolar! uhu Big Grin Nic nie robiłem i taki wynik. Wydaje mi się, że cel jest realny Big Grin. Trudno mi to wszystko idzie, bo remont mam :/. Ale pomału, pomału do celu.
To co założyłem sobie wczoraj, wykonałem. Dzisiaj coś dodam i tyle. Jutro postaram się coś więcej zdziałać, ale znowu mam pracę.

Statystyki:

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]



RE: Dziennik k o l i e g o - Gremquen - 07-06-2015 10:19

O kurcze, gratulacje Smile
Ładnie się rozwinales w krótkim czasie Smile Smile