Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacje o kolejnych restockach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Informacje o kolejnych restockach! (/Temat-Informacje-o-kolejnych-restockach-11518)

Strony: 1 2


RE: Informacje o kolejnych restockach! - Marczyk - 07-08-2010 21:30

Niestety to nie są dobre wiadomości, prócz newsa dot. zbliżającego sie SHOPu dla wszystkich.
Po co komu takie restocki z zmniejszoną liczba nagród ? żeby nic nie zdobyć ? wiadomo przecież ze wszystko pójdzie dla botów i Amerykanów. Oczywiście takie oczekiwanie na uzupełnienia wiąże z większa utratą czasu. Zamiast zrobić jeden a porządny restock dla wszystkich, gdzie spora część użytkowników zamówi wymarzone nagrody, zrobią takie bagno jak ostatnio. Nie ukrywajmy że lockerz wczoraj/przedwczoraj zaliczyło faila, nie mówie to dlatego że nic nie zamówiłem, ale przeglądając polskie fora o tematyce lockerz wieje pustką w dzialach zamowien. Oczywiście jest sporo PP oraz kilka Ipodow, ale to NIC w porównaniu chociażby z Czerwcowym, Majowym czy Styczniowym uzupełnieniem, kiedy do Polski przyleciało wiele konsol, Macbook(pierwszy?), pełno Ipodów, Ipad, Kan Jam, oraz wiele PP dotarło na konta. Nie wspomne już o tym że wczoraj sporo ludzi miało LAGGI i nie mogło się zalogować. Osobiście nie podoba mi sie IDEA takich restocków, gdyż to bedzie wyglądało jak podczas dwóch ostatnich. Jeszcze są dumni z tego że zablokowali 7k botów, a o dziwo cenne nagrody rozeszły w kilka sekund. Wiadome jest że drugie 7k botów działało (sam miałem działającego RQ). Aktualnie już widziałem wiele poprawionych JSów, Autofillow pod Antybota. Lockerz nie potrzebnie wywołało wojne Bota, przecież jest na dzień dobry skazane na porażkę. Pewnie że będą anulacje, ale co z tego jeśli uczciwi odchodzą z pustymi rękami ? Cieszmy się z zbliżającego się SHOPu, niedługo SHOPowe restocki zamienią sie w Generale.


RE: Informacje o kolejnych restockach! - rosa1822 - 07-08-2010 21:55

no i git, majonez i orzeszki ;D czekam z niecierpliwością Big Grin


RE: Informacje o kolejnych restockach! - BartuS - 08-08-2010 08:17

@Marczyk, one nigdy nie będą generalami. Zapewne, gdy SHOP będzie dla wszystkich, zrobią podwyżke cen w SHOPie, aby dostać się na restock. np. Zdobądź 1000PTZ w SHOPie, albo Zapłać 25$. Powiedzmy szczerze, kto wywali 70zł na restock, na którym i tak może niczego nie zgarnąć


RE: Informacje o kolejnych restockach! - Lukisss - 08-08-2010 08:43

Uff. Mam nadzieję, że dadzą jakiś restock do końca sierpnia ^^.


RE: Informacje o kolejnych restockach! - Nayare - 08-08-2010 09:06

Zobaczymy co z tego bedzieSmile
Dominator napisał(a):Redemption's xD
Redemptions


RE: Informacje o kolejnych restockach! - Dominator - 08-08-2010 09:30

(07-08-2010 21:30)Marczyk napisał(a):  Niestety to nie są dobre wiadomości, prócz newsa dot. zbliżającego sie SHOPu dla wszystkich.
Po co komu takie restocki z zmniejszoną liczba nagród ? żeby nic nie zdobyć ? wiadomo przecież ze wszystko pójdzie dla botów i Amerykanów. Oczywiście takie oczekiwanie na uzupełnienia wiąże z większa utratą czasu. Zamiast zrobić jeden a porządny restock dla wszystkich, gdzie spora część użytkowników zamówi wymarzone nagrody, zrobią takie bagno jak ostatnio. Nie ukrywajmy że lockerz wczoraj/przedwczoraj zaliczyło faila, nie mówie to dlatego że nic nie zamówiłem, ale przeglądając polskie fora o tematyce lockerz wieje pustką w dzialach zamowien. Oczywiście jest sporo PP oraz kilka Ipodow, ale to NIC w porównaniu chociażby z Czerwcowym, Majowym czy Styczniowym uzupełnieniem, kiedy do Polski przyleciało wiele konsol, Macbook(pierwszy?), pełno Ipodów, Ipad, Kan Jam, oraz wiele PP dotarło na konta. Nie wspomne już o tym że wczoraj sporo ludzi miało LAGGI i nie mogło się zalogować. Osobiście nie podoba mi sie IDEA takich restocków, gdyż to bedzie wyglądało jak podczas dwóch ostatnich. Jeszcze są dumni z tego że zablokowali 7k botów, a o dziwo cenne nagrody rozeszły w kilka sekund. Wiadome jest że drugie 7k botów działało (sam miałem działającego RQ). Aktualnie już widziałem wiele poprawionych JSów, Autofillow pod Antybota. Lockerz nie potrzebnie wywołało wojne Bota, przecież jest na dzień dobry skazane na porażkę. Pewnie że będą anulacje, ale co z tego jeśli uczciwi odchodzą z pustymi rękami ? Cieszmy się z zbliżającego się SHOPu, niedługo SHOPowe restocki zamienią sie w Generale.

Jestem za Marczykiem !
Będzie chlew na Restockach, bo co będzie ?
2 iPody
1 iPad
i inne !
Mogą być duże restocki z dużymi nagrodami !
Tylko 1/9000 użytkowników stąd ma MacBook'a !
I Motorniczy zgarnął iPad'a - żeby takie nagrody wszyscy zgarniali co restock to by było OK, a co tu kur&a jest ?

Sorry, You're not this redemption ! - użytkownik haggard i motorniczy tak mieli i co ? Zemsta za iPad'a ?

Ale cieszmy się bo za 4 miesiące jest koniec roku i wyczekajmy do końca aż będzie stały zapas nagród w PTZ Place - wiem co będzie gdy będzie otwarte 24/7

Pewnego dnia otworzą i nagrody będą nieograniczone dzięki zyskom z SHOP'u i Liberty Media (skąd oni mają tyle kasy ?) !
Wyczekajmy w spokoju aż wszystko dojdzie do normy.
Pozdro