Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie FCS Networker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pytanie FCS Networker (/Temat-Pytanie-FCS-Networker-115150)



Pytanie FCS Networker - makaveli996 - 02-06-2015 16:37

Witam zakupiłem program FCS Networker i ustawiłem go według pewnego poradnika. Czy to działa tak że linki indeksowane są dopiero po zakończeniu kampanii? Po 3 tygodniach używania programu nie widzę żadnych efektów i zastanawiam się czy wszystko ustawiłem okej. Kampanie mam ustawione na 4 tygodnie więc jeszcze żadna się się nie zakończyła i mam nadzieję że dla tego nie widzę żadnych rezultatów.


RE: Pytanie FCS Networker - SPARTAN-117 - 03-06-2015 13:20

Jak go ustawiłeś, co to za poradnik? Sprawdź w ahrefs lub majestic czy masz jakieś backlinki, chociaż te indeksery super nie działają, czasami trzeba poczekać aż robot gugla znajdzie nasze linki.