Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak tu zarobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak tu zarobić ? (/Temat-Jak-tu-zarobic-115142)



Jak tu zarobić ? - Cezary59 - 02-06-2015 14:54

Hej, Witajcie Wink
Od dłuższego czasu czytam o zarabianiu przez internet na tym forum. Nie mogę znaleźć jakiegoś dobrego szybkiego sposobu albo nie doczytałem.
A ja chciałbym zarobić 100 zł bo tyle mi na razie potrzebne w dość szybki sposób. Doradzicie coś ? Chodzi oczywiście o zaufany i skuteczny sposób. Mam trochę wolnego czasu.

Jeżeli chodzi o pełnoletność to 18 skończone.


RE: Jak tu zarobić ? - aero2 - 02-06-2015 15:13

Polecam ci program partnerski Leadmore.
Jak pomyślisz to i 100 zł na dzień spokojnie zarobisz.Smile


RE: Jak tu zarobić ? - RemoverPL - 02-06-2015 15:27

Subskrypcje/premium sms. 100 zł to nie problem Tongue


RE: Jak tu zarobić ? - Cezary59 - 02-06-2015 15:35

Leadmore, banują za naliczanie sobie wejść na link, np zmiana ip jakims programem ?


RE: Jak tu zarobić ? - lukaswu - 02-06-2015 15:54

Za wejścia nie, za leady tak. Jak masz dobre konto fiverr tzn. z dużą ilością pozytywnych komentarzy, stażem itd. zawsze możesz kupić ode mnie duże ilości wyświetleń yt po 2zł/1k i sprzedawać na fiver tam średnio 2k/5$, więc przebitka dobra a nic praktycznie nie robisz Wink
(temat: http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-wyswietlenia-YouTube-tanio-115105)


RE: Jak tu zarobić ? - krzy9 - 02-06-2015 15:58

Najlepszy sposobem jest zrobienie "farmy fanpage'ów". Na początek ok. 5 fanpaga i rozwinąć. Później droga wolna, czy skracanie linkówHuh, albo sprzedaż


RE: Jak tu zarobić ? - lukaswu - 02-06-2015 16:03

(02-06-2015 15:58)krzy9 napisał(a):  Najlepszy sposobem jest zrobienie "farmy fanpage'ów". Na początek ok. 5 fanpaga i rozwinąć. Później droga wolna, czy skracanie linkówHuh, albo sprzedaż

żeby się opłacało to 55, a nie 5...


RE: Jak tu zarobić ? - Dan14NR - 02-06-2015 17:18

Ja próbowałem z FP i shorte, ale dla mnie strata czasu. Co prawda nie drążyłem za długo, ale progres cienki a zarobki w sumie nieduże.

Teraz będę próbował działać w PPA/PPI a poza tym dorabiać jako SEO copywriter.


RE: Jak tu zarobić ? - Mercz - 02-06-2015 17:53

(02-06-2015 17:18)Dan14NR napisał(a):  Ja próbowałem z FP i shorte, ale dla mnie strata czasu. Co prawda nie drążyłem za długo, ale progres cienki a zarobki w sumie nieduże.

Teraz będę próbował działać w PPA/PPI a poza tym dorabiać jako SEO copywriter.

Zależy - mój znajomy na FP ero porządny (tylko jeden) dbał o niego przez jakiś miesiąc (nie wrzucał skróconych linków i tym podobne) teraz ma jako stały zarobek, z jednego linku do postu ok. 5000 wyświetleń. Wrzuca na FP do zdjęcia 3 linki, czyli ok. 15000 wyświetleń. Jest do długotrwały zarobek Smile I nie przychodzi on od tak, jak to na subach Wink


Jak tu zarobić ? - surfer0700 - 02-06-2015 17:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.