Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore – Rekrutacja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore – Rekrutacja ! (/Temat-Leadmore-%E2%80%93-Rekrutacja-115135)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - gieniek93 - 26-06-2015 07:21

Co jest śmiesznego w tym ze chce zdobyć więcej wiedzy ? Jprdl...


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - selfie - 26-06-2015 07:37

(26-06-2015 07:21)gieniek93 napisał(a):  Co jest śmiesznego w tym ze chce zdobyć więcej wiedzy ? Jprdl...

A Ty po co nabijasz sobie posty?

Jeśli ktoś sprzedaje poradniki to mam prawo uważać że zna się na tym co robi. Bo skoro poradniki które sprzedaje są dobre, to po co oddawać część pieniędzy mentorowi i uczyć się zarabiać na subach w programie mentorskim dla nowicjuszy?


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - kariolmax - 26-06-2015 10:54

@selfie nie dla nowicjuszy, od huntera można się ciekawych rzeczy dowiedzieć...


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - ScroX - 26-06-2015 12:02

Jeżeli Ty uważasz że my się uczymy od mentorów rzeczy dla nowicjuszy to Ci gratuluje Wink Poradnik sprzedaje fakt , ale opisuje jeden sposób działania który mogę znać i daje dochody.
Jeżeli Ty sie ograniczasz do jednego, dwóch sposobów to powodzenia ale ja chce się rozwijać i zdobywać większą wiedzę Wink


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - selfie - 26-06-2015 12:55

Cytat:Jeżeli Ty uważasz że my się uczymy od mentorów rzeczy dla nowicjuszy to Ci gratuluje Wink

Czyli Leadmore też pogratulujesz?
Cytat:Program został stworzony dla początkujących, którzy mają problemy z regularnością zarobków
LK

Nie jestem w tym programie dlatego jak powtarzam mam prawo sugerować się informacjami zawartymi tutaj a z nich jasno wynika że projekt powstał dla początkujących.

Cytat:Jeżeli Ty sie ograniczasz do jednego, dwóch sposobów to powodzenia ale ja chce się rozwijać i zdobywać większą wiedzę Wink

Kiedy sprzedaje poradnik to znaczy że znam się na czymś Wink Bardzo fajnie że chcesz się rozwijać, zdobywać wiedzę a twoje "Jeżeli Ty" pozostawię bez komentarza, nie zmienia to jednak faktu że dziwne jest gdy ktoś kto oficjalnie wystawia KILKA poradników bierze udział w akcji (Jak wynika z oficjalnych źródeł) dla nowicjuszy którzy nie potrafią regularnie zarobić chociażby 10 złotych dziennie.


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - ScroX - 26-06-2015 14:44

Poradniki dotyczą konkretnych sposobów i z tego co wiem użytkownicy są z niego zadowoleni.

A Tu się mylisz bo akurat w mojej grupie u Huntera znalazły się o wiele wiele lepsze osoby ode mnie, jedna z tych osób ma już w tym roku zarobione grubo ponad 10 tysięcy złotych a pracuje w subach już grubo ponad rok. Możesz mówić że to śmieszne ale tak nie jest, mentorzy nie uczą podstaw tylko stopniowego zwiększania wiedzy, ja u P. Huntera przez te kilka dni nauczyłem się sporo , np tego jak zakładać i tworzyć strony www.
Nie umiałem tego i chwała mu za to bo już umiem, i wiem że inni byli jeszcze bardziej zadowoleni.
To że sprzedaje jeden czy dwa poradniki nic nie oznacza bo mogę znać poszczególne metody z których da się zarabiać, mimo tego wszyscy Tu chcemy się uczyć dalej.
Może i program jest tak reprezentowany bo w sumie tak jest, zaczyna się od prostych banalnych rzeczy a później przechodzi się do bardziej zaawansowanych metod.
Ja generalnie nie żałuje że biorę w tym udział i raczej nie jest to dla mnie śmieszne Wink


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - selfie - 26-06-2015 16:18

Ja nie neguję skuteczności twoich poradników ani nie twierdzę że jest coś śmiesznego w tym że chcesz się rozwijać Smile Natomiast nie rozumiem dlaczego w projekcie przynajmniej na początku stworzonym z myślą o początkujących znajdują się osoby jak Ty (I to nie jest żadna obraza a nawet komplement) które jak na średnią forumową bardzo dobrze dają sobie radę w temacie sub/prem. Chodzi mi jedynie o wydźwięk, jeżeli jest napisane Dla początkujących to niech będzie Dla początkujących. Jeśli jest tak jak napisałeś że są ludzie z wyższymi zarobkami w waszej grupie to widać, program jest dla każdego i nie ma po co dalej dyskutować.


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Toskan - 26-06-2015 16:40

Podzielam zdanie @selfie, od razu rzucilo mi sie to w oczy, kolego @scrox sprzedajesz poradniki wiec mozna wywnioskowac, ze zarobki masz opanowane na pewnym poziomie. Z tego co wyczytalem program byl przeznaczony dla osob ktore sobie z tym problemem poradzic nie moga...Do nikogo nie 'pije' chwala Ci za to, ze chcesz zdobywac wiedze...ale suma sumarum zajales miejsce komus innemu...mniej doswiadczonemu!


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Voldir - 26-06-2015 16:42

Widzę, że oficjalny system mentoringu na LM, to jeden wielki niewypał facepalm

@[hunterpl444] zrezygnował z powodów osobistych.
@[Arko21] przepadł jak tylko dostał "uczniów".

Kto następny?


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - piotrekprorok - 26-06-2015 16:45

@[Voldir] od początku wiedziałem że tak będzie Wink Poza tym mentorzy, którzy uczą wiedzy zawartej na forum Lol