Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore – Rekrutacja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore – Rekrutacja ! (/Temat-Leadmore-%E2%80%93-Rekrutacja-115135)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - gieniek93 - 22-06-2015 14:59

Trochę lipa, że po wpadnięciu leada od razu prowizja leci do mentora Sad bo jeszcze nie zacząłem współpracy konkretnej, wpadają leady z mojej niszy i leci do niego 20% :C


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Dan!el - 22-06-2015 15:04

(22-06-2015 14:59)gieniek93 napisał(a):  Trochę lipa, że po wpadnięciu leada od razu prowizja leci do mentora Sad bo jeszcze nie zacząłem współpracy konkretnej, wpadają leady z mojej niszy i leci do niego 20% :C

Mogłeś o tym pomyśleć przed dołączeniem. Na pewno zwróci Ci się ta prowizja z nawiązką. Tongue


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Senior - 22-06-2015 15:55

A ja mam jeszcze inne pytanie. Co po roku czy 1,5 roku działalności z mentorem. Wydaje mi się, że głupi nie jestem i np. w ciągu roku z pomocą mentora temat subów i zarobków na Leadmore będzie na wysokim poziomie. Czy wybiegacie tak daleko w przyszłość i np. przewidujecie zniesienie prowizji dla mentora np. po 1,5 - 2 latach od rozpoczęcia współpracy czy prowizja jest "dożywotnia". A tak swoją drogą to super pomysł z "atestowanymi" Wink mentorami.


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - hunterpl444 - 22-06-2015 16:30

A ja się zastanawiam mam grupę 5 osób z czego 3 mam aktywnych już pracujemy staramy się rozwijać a dwóch pozostałych hmmm. Jeżeli ktoś nie ma ochoty może zrezygnować ja chętnie zastąpię tą osobę osobą która będzie chciała i będzie aktywna


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Dan!el - 22-06-2015 16:37

(22-06-2015 16:30)hunterpl444 napisał(a):  A ja się zastanawiam mam grupę 5 osób z czego 3 mam aktywnych już pracujemy staramy się rozwijać a dwóch pozostałych hmmm. Jeżeli ktoś nie ma ochoty może zrezygnować ja chętnie zastąpię tą osobę osobą która będzie chciała i będzie aktywna

Najlepiej ustal termin do którego mają zacząć być aktywni, a jeśli nie to ich wywal. (propozycja) Bo tacy ludzie blokują miejsce osobą, które na prawdę chciałyby popracować.


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - ScroX - 22-06-2015 16:39

Ale jaki termin? Składali podania czyli termin jest oczywisty, po to się składa podania by aktywnie pracować, rozumiem usprawiedliwione nieobecności lub brak aktywności Wink Ale olewanie bez słowa powinno kończyć się usunięciem


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Dan!el - 22-06-2015 16:41

(22-06-2015 16:39)ScroX napisał(a):  Ale jaki termin? Składali podania czyli termin jest oczywisty, po to się składa podania by aktywnie pracować, rozumiem usprawiedliwione nieobecności lub brak aktywności Wink Ale olewanie bez słowa powinno kończyć się usunięciem

Możliwe, że jest taka sytuacja, że akurat nie mogą wejść. Po to termin. Lol


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - ScroX - 22-06-2015 16:47

(22-06-2015 16:41)Dan!el napisał(a):  
(22-06-2015 16:39)ScroX napisał(a):  Ale jaki termin? Składali podania czyli termin jest oczywisty, po to się składa podania by aktywnie pracować, rozumiem usprawiedliwione nieobecności lub brak aktywności Wink Ale olewanie bez słowa powinno kończyć się usunięciem

Możliwe, że jest taka sytuacja, że akurat nie mogą wejść. Po to termin. Lol

Na pewno mają kontakt z mentorami więc mogą napisać
"Hej, wybacz że tak wysżło ale od X do XX mnie nie będzie bo wyjezdzam/ mam kilka spraw na głowie "

To sie nazywa komunikacja , lepsza jest od ustalania terminów Wink


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Dan!el - 22-06-2015 16:52

Najwidoczniej nie zależy im na pomocy i mają to w nosie. Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Damascenonn - 22-06-2015 17:59

Tak wlasnie jest, osoby takie blokuja miejsce osoba ktore potrzebuja pomocy... No a niestety my mamy z gory nalozony limit. Chociaz negocjujemy z Arkiem aby go podniesc. Jezeli osoby ktore mysla ze mentor bedzie do nich pisal, staral sie i calowal po nogach sa w bledzie. To wy macie sie pytac co trzeba zrobic, co poprawic, aby zarobic. Piszcie, pytajcie. Bo kto pyta nie bladzi. (i nie chodzi tu o proszenie, a wrecz blaganie mentora o pomoc, bo to nie tak dziala, my nie znamy waszych umiejetnosci tak jak wy, nie wiemy w 100% co posiadacie, nie wiemy na jakim jetescie etapie )


Ktos tam pytal czego ucze?

Ucze zarabiania, a dokladniej staram sie odejsc od tego ze zarobic mozna tylko na facebooku, zaczynajac od podstaw
Zarejestrowania domeny, wykupienia hostingu, zwiekszenia konwersji na stronie, tworzenia zaplecza (WEB nie facebook ), az po tajniki SEO.
Chociaz spam na facebooku bedzie, bo w ten czas gdy pracujemy nad strona jesc sie tez chce Undecided

Moj plan miej wiecej wyglada tak, ze kazdego dnia na stronie beda pojawiac sie poradniki. I trzeba je wykonac aby przejsc do kolejnego etapu. Oczywiscie z kazdym indywidualnie beda dobierane nisze, modyfikacja strony, pomoc w rozwiazaniu problemow.

Jeszcze jedna uwaga, jezeli piszecie podanie do mentora to napiszcie cos wiecej niz "zapraszam do wspolpracy". Nie znamy Was dlatego napiszcie jak najwiecej, to opis przedstawia Wasza osobe. Osoby planujace dorobic sobie przez wakacje/ ferie niech nie marnuja mojego i swojego czasu.