Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore – Rekrutacja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore – Rekrutacja ! (/Temat-Leadmore-%E2%80%93-Rekrutacja-115135)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - FreeZzz - 02-06-2015 14:19

Szczerze to współczuję już tym osobom które zostaną wybrane bekabekabeka Sprzedawałem skrypt i już niektóre osoby z instrukcją nie mogły sobie poradzic a co dopiero takie osoby które nie mają pojęcia co z czym chcą zarobić tysiące a nie wiedzą np. jak sprawdzić id posta na FB bo google gryzie Big Grin
Pomysł może dobry ale ta rekrutacja będzie cały czas otwarta bo ludzię nie wyrobią z nerwami Big Grin


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Majka - 02-06-2015 14:44

@[szykiryki] do Ciebie Idea

Jestem pierwsza, która się pod Ciebie podepnie Tongue


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - aero2 - 02-06-2015 14:58

@[szykiryki]
Ja też bym chciał się pod ciebie podpiąć.Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - adios123 - 02-06-2015 15:02

Szykiryki jest dobra/dobry w te klocki? Bo jesli tak, masz druga osobe Wink.


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Dan!el - 02-06-2015 15:08

Bardzo dobra sprawa z tym mentorowaniem. Na pewno pomoże to co niektórym w powiększeniu swoich zysków i także budżet LeadMore zostanie powiększony dzięki większej liczby osób zarabiającej większe sumy niż dotychczas. Wink


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - aero2 - 02-06-2015 15:10

@[adios123]
Dobra, skuteczność u niej powala na kolana.

PS: Jesteś trzeci na liście chętnych.Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - daniel42na - 02-06-2015 15:10

Tylko nie dajcie się przyszli mentorzy wciągnąć w jakieś pomaganie przez GG bo to najgorsza upierdliwość, odbieranie milionów wiadomości o tresci "jesteś? :3" lub "no ok zrobiłę to i tamto, co teras?" Wink


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - szykiryki - 02-06-2015 15:36

@[Majka], @[aero2], dzieki za takie zaufanie awansem nieco HeartHeartHeart

Niestety, byłabym raczej słabym "oficjalnym mentorem LM", bo już od dłuższego czasu, ze wstydem przyznam, bijąc się w rachityczną pierś, większość linków mam przeniesione na inne serwisy, przede wszystkim te premium Sad. Na LM jakieś pojedyczne sprawy, choć dla mnie to wciąż najlepszy serwisy subsms.

Poza tym, pod koniec czerwca szykuje mi się ważna impreza, potem prawie miesięczny 'miesiąc miodowy' Tongue, więc trudno byłoby mi zagwarantować dyspozycyjność 10 h/tyg, a najgorszym grzechem w mojej ocenie jest grzech zaniechania i zaniedbania...


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Majka - 02-06-2015 15:42

(02-06-2015 15:36)szykiryki napisał(a):  @[Majka], @[aero2], dzieki za takie zaufanie awansem nieco HeartHeartHeart

Niestety, byłabym raczej słabym "oficjalnym mentorem LM", bo już od dłuższego czasu, ze wstydem przyznam, bijąc się w rachityczną pierś, większość linków mam przeniesione na inne serwisy, przede wszystkim te premium Sad. Na LM jakieś pojedyczne sprawy, choć dla mnie to wciąż najlepszy serwisy subsms.

Poza tym, pod koniec czerwca szykuje mi się ważna impreza, potem prawie miesięczny 'miesiąc miodowy' Tongue, więc trudno byłoby mi zagwarantować dyspozycyjność 10 h/tyg, a najgorszym grzechem w mojej ocenie jest grzech zaniechania i zaniedbania...

OOO oo o Gratuluję imprezaimprezaimpreza Heart

No szkoda, że nie podejmiesz się wezwania ale w pełni rozumiemy


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - nicooo - 02-06-2015 16:08

Może spróbuję , zarobiłem prawie 10 tyś z samego leadmore w 4 miesiące nie męcząc się zbytnio , problem będzie z czasem bo jednak 10 h tygodniowo to nie mało.