Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore – Rekrutacja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore – Rekrutacja ! (/Temat-Leadmore-%E2%80%93-Rekrutacja-115135)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - lukaswu - 20-06-2015 19:04

(20-06-2015 18:36)hunterpl444 napisał(a):  Kochani wszyscy czytali wypowiedz Pana Arka i popieram w 100%. Każdy z mentorów ma was nauczyć stałych zarobków. Nikt nie obiecuje gruszek na wierzbie w kilka dni. Powiem tak ja siedzę w subach 1,5 roku i zarabiam tyle miesięcznie co najniższa krajowa przez rok (nie kiwnąć palcem na oko 12 x 1300 chyba Big Grin). Jeżeli ktoś myśli że Menotr na dzień dobry powie wam tu i tak mylicie się. Mamy was ukierunkować pokazać, nauczyć a dla najlepszych sam obiecałem że zdradzę nisze na których będziecie zarabiali kilka lat.
Z tego co piszecie ja wam mam zdradzić wszystko w tydzień gdzie ja do tego dochodziłem 1,5 roku ucząc się na własnych błędach. Jeżeli myślicie tak nie składajcie podań to nie akcja charytatywna zgłosiłem się do programu żeby przekazać moją wiedzę i czerpać z tego dodatkowe korzyści nie ma co ukrywać. Ale mentorzy zostali po to wybrani z kilkudziesięciu zgłoszeń żeby was nauczyć STAŁYCH ZAROBKÓW a nie jednorazowych nisz. Pamiętajcie że my Mentorzy będziemy dążyć do tego żebyście zarabiali coraz więcej i regularnie to też nasza prowizja z tego płynie.


Dokładnie! Śledzę ten wątek i widzę, że niektórzy co już osiągają dobre dniówki w miarę liczą na cuda. Zauważcie, ze mentorzy zostali wybrani spośród tych co osiągali min. 5k a więc mniej od was! A tu też wielkie ą ę wśród nich jakby nie wiem kim byli, a wiele się muszą nauczyć. Mentorzy są DLA POCZĄTKUJĄCYCH i tyle w temacie.


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Haxite - 20-06-2015 19:33

Z tego co widzę to Hunter ma podejście takie jakie ja powinienem wymagać i chciałbym aby każdy mentor miał. Serio elegancki post, chciałbym też aby w temacie nie płakały osoby, które nie chcą dostać się do mentora. Dlaczego żaden user, który się dostał nie jęczy? Bo imo jest gotów poświęcić ciut wypłaty w zamian za pomoc.
Gdy ten nowicjusz po roku będzie miał podobne wypłaty co Hunter (oby każdy mentor swoim uczniom tak pomógł!) to płaczki nadal będą narzekać. Takie podejście to inwestycja długoterminowa, a takie są moim zdaniem najlepsze i najpewniejsze przede wszystkim :-)
Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków z maksymalnym wykorzystaniem zdobytej wiedzy!


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Damascenonn - 20-06-2015 20:01

(20-06-2015 19:04)lukaswu napisał(a):  Dokładnie! Śledzę ten wątek i widzę, że niektórzy co już osiągają dobre dniówki w miarę liczą na cuda. Zauważcie, ze mentorzy zostali wybrani spośród tych co osiągali min. 5k a więc mniej od was! A tu też wielkie ą ę wśród nich jakby nie wiem kim byli, a wiele się muszą nauczyć. Mentorzy są DLA POCZĄTKUJĄCYCH i tyle w temacie. Hunter jako tako odstaje od reszty widzę jego sposób myślenia, a reszta to początkujący mentorzy-gwiazdorzy, a jak dla mnie i wielu z was daleko w tyle... Dlaczego? Bo Ci co zarabiają w pp subsms to i tak są pionkami w grze lepiej robic swoje pp przy współpracy z dotpay lub homepay, a jak nie potraficie to autorytetami tu są (patrząc przez długi czas po zarobkach) zbanowany: forumisko, kuba48, piotrekprorok, w HC matek697, squnek patrzcie jak oni zarabiają wtedy się dowiecie jak to się robi, a nie na ą ę co są wyżej niż... Tak, to my zarabiamy ok. 1k/ dzień, a nic wam nie podpowiemy... dla reszty czyli początkujących polecam tych mentorów i poradniki g warte z działu sprzedam.
Nic nie wiesz o mentorachWink kojarzysz mnie w ogóle? Nie sądzę. Więc dlaczego nas osadzasz? Obstawiam że twoje zgłoszenie zostało odrzucone i wielki bulwers.... zapewne nie zrobiłeś nawet minimum na bycie mentorem.
Mentor ma sluzyc nakierowaniu na temat zarabiania, przekazać wiedzę, być wsparciem i pomocą dla ucznia. Nie kolesiem który podsyla poradniki. Początkujących zapraszam do systemu leadmore.pl i do zadawania pytań. Żaden inny serwis nie dostosowuje się tak jak inni do was!

Wysłane z mojego samsung Galaxy s6


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - lukaswu - 20-06-2015 20:14

hahaha koleś... nie, nie kojarzę Cię w ogóle bo jesteś świeżakiem. Nie nigdy nie chciałem być mentorem w leadmore?


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Damascenonn - 20-06-2015 20:18

(20-06-2015 20:14)lukaswu napisał(a):  
(20-06-2015 20:01)Damascenonn napisał(a):  
(20-06-2015 19:04)lukaswu napisał(a):  
(20-06-2015 18:36)hunterpl444 napisał(a):  Kochani wszyscy czytali wypowiedz Pana Arka i popieram w 100%. Każdy z mentorów ma was nauczyć stałych zarobków. Nikt nie obiecuje gruszek na wierzbie w kilka dni. Powiem tak ja siedzę w subach 1,5 roku i zarabiam tyle miesięcznie co najniższa krajowa przez rok (nie kiwnąć palcem na oko 12 x 1300 chyba Big Grin). Jeżeli ktoś myśli że Menotr na dzień dobry powie wam tu i tak mylicie się. Mamy was ukierunkować pokazać, nauczyć a dla najlepszych sam obiecałem że zdradzę nisze na których będziecie zarabiali kilka lat.
Z tego co piszecie ja wam mam zdradzić wszystko w tydzień gdzie ja do tego dochodziłem 1,5 roku ucząc się na własnych błędach. Jeżeli myślicie tak nie składajcie podań to nie akcja charytatywna zgłosiłem się do programu żeby przekazać moją wiedzę i czerpać z tego dodatkowe korzyści nie ma co ukrywać. Ale mentorzy zostali po to wybrani z kilkudziesięciu zgłoszeń żeby was nauczyć STAŁYCH ZAROBKÓW a nie jednorazowych nisz. Pamiętajcie że my Mentorzy będziemy dążyć do tego żebyście zarabiali coraz więcej i regularnie to też nasza prowizja z tego płynie.


Dokładnie! Śledzę ten wątek i widzę, że niektórzy co już osiągają dobre dniówki w miarę liczą na cuda. Zauważcie, ze mentorzy zostali wybrani spośród tych co osiągali min. 5k a więc mniej od was! A tu też wielkie ą ę wśród nich jakby nie wiem kim byli, a wiele się muszą nauczyć. Mentorzy są DLA POCZĄTKUJĄCYCH i tyle w temacie. Hunter jako tako odstaje od reszty widzę jego sposób myślenia, a reszta to początkujący mentorzy-gwiazdorzy, a jak dla mnie i wielu z was daleko w tyle... Dlaczego? Bo Ci co zarabiają w pp subsms to i tak są pionkami w grze lepiej robic swoje pp przy współpracy z dotpay lub homepay, a jak nie potraficie to autorytetami tu są (patrząc przez długi czas po zarobkach) zbanowany: forumisko, kuba48, piotrekprorok, w HC matek697, squnek patrzcie jak oni zarabiają wtedy się dowiecie jak to się robi, a nie na ą ę co są wyżej niż... Tak, to my zarabiamy ok. 1k/ dzień, a nic wam nie podpowiemy... dla reszty czyli początkujących polecam tych mentorów i poradniki g warte z działu sprzedam.
ic nie wiesz o mentorachWink kojarzysz mnie w ogóle? Nie sądzę. Więc dlaczego mnie osadzasz? Obstawiam że twoje zgłoszenie zostało odrzucone i wielki bulwers.... zapewne nie zrobiłeś nawet minimum na bycie mentorem.
Mentor ma sluzyc nakierowaniu na temat zarabiania, przekazać wiedzę, być wsparciem i pomocą dla ucznia. Nie kolesiem który podsyla poradniki. Początkujących zapraszam do systemu leadmore.pl i do zadawania pytań. Żaden inny serwis nie dostosowuje się tak jak inni do was!

Wysłane z mojego samsung Galaxy s6
hahaha koleś... nie, nie kojarzę Cię w ogóle bo jesteś świeżakiem. Nie nigdy nie chciałem być mentorem w leadmore? Zrób 30k w 1 dzien kiedyś to pogadamy ;D A potem sprawdź KRS-y najlepszych partnerów dotpay i homepay Wink

Mam staż na tym forum większy niż tyWink
Ok to od czego chcesz zacząć rozmowę? Bo jak rozumiem to chcesz się czegoś nauczyć....

Wysłane z mojego samsung Galaxy s6


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - lukaswu - 20-06-2015 20:27

(20-06-2015 20:18)Damascenonn napisał(a):  
(20-06-2015 20:14)lukaswu napisał(a):  
(20-06-2015 20:01)Damascenonn napisał(a):  
(20-06-2015 19:04)lukaswu napisał(a):  
(20-06-2015 18:36)hunterpl444 napisał(a):  Kochani wszyscy czytali wypowiedz Pana Arka i popieram w 100%. Każdy z mentorów ma was nauczyć stałych zarobków. Nikt nie obiecuje gruszek na wierzbie w kilka dni. Powiem tak ja siedzę w subach 1,5 roku i zarabiam tyle miesięcznie co najniższa krajowa przez rok (nie kiwnąć palcem na oko 12 x 1300 chyba Big Grin). Jeżeli ktoś myśli że Menotr na dzień dobry powie wam tu i tak mylicie się. Mamy was ukierunkować pokazać, nauczyć a dla najlepszych sam obiecałem że zdradzę nisze na których będziecie zarabiali kilka lat.
Z tego co piszecie ja wam mam zdradzić wszystko w tydzień gdzie ja do tego dochodziłem 1,5 roku ucząc się na własnych błędach. Jeżeli myślicie tak nie składajcie podań to nie akcja charytatywna zgłosiłem się do programu żeby przekazać moją wiedzę i czerpać z tego dodatkowe korzyści nie ma co ukrywać. Ale mentorzy zostali po to wybrani z kilkudziesięciu zgłoszeń żeby was nauczyć STAŁYCH ZAROBKÓW a nie jednorazowych nisz. Pamiętajcie że my Mentorzy będziemy dążyć do tego żebyście zarabiali coraz więcej i regularnie to też nasza prowizja z tego płynie.


Dokładnie! Śledzę ten wątek i widzę, że niektórzy co już osiągają dobre dniówki w miarę liczą na cuda. Zauważcie, ze mentorzy zostali wybrani spośród tych co osiągali min. 5k a więc mniej od was! A tu też wielkie ą ę wśród nich jakby nie wiem kim byli, a wiele się muszą nauczyć. Mentorzy są DLA POCZĄTKUJĄCYCH i tyle w temacie. Hunter jako tako odstaje od reszty widzę jego sposób myślenia, a reszta to początkujący mentorzy-gwiazdorzy, a jak dla mnie i wielu z was daleko w tyle... Dlaczego? Bo Ci co zarabiają w pp subsms to i tak są pionkami w grze lepiej robic swoje pp przy współpracy z dotpay lub homepay, a jak nie potraficie to autorytetami tu są (patrząc przez długi czas po zarobkach) zbanowany: forumisko, kuba48, piotrekprorok, w HC matek697, squnek patrzcie jak oni zarabiają wtedy się dowiecie jak to się robi, a nie na ą ę co są wyżej niż... Tak, to my zarabiamy ok. 1k/ dzień, a nic wam nie podpowiemy... dla reszty czyli początkujących polecam tych mentorów i poradniki g warte z działu sprzedam.
ic nie wiesz o mentorachWink kojarzysz mnie w ogóle? Nie sądzę. Więc dlaczego mnie osadzasz? Obstawiam że twoje zgłoszenie zostało odrzucone i wielki bulwers.... zapewne nie zrobiłeś nawet minimum na bycie mentorem.
Mentor ma sluzyc nakierowaniu na temat zarabiania, przekazać wiedzę, być wsparciem i pomocą dla ucznia. Nie kolesiem który podsyla poradniki. Początkujących zapraszam do systemu leadmore.pl i do zadawania pytań. Żaden inny serwis nie dostosowuje się tak jak inni do was!

Wysłane z mojego samsung Galaxy s6
hahaha koleś... nie, nie kojarzę Cię w ogóle bo jesteś świeżakiem. Nie nigdy nie chciałem być mentorem w leadmore? Zrób 30k w 1 dzien kiedyś to pogadamy ;D A potem sprawdź KRS-y najlepszych partnerów dotpay i homepay Wink

Mam staż na tym forum większy niż tyWink
Ok to od czego chcesz zacząć rozmowę? Bo jak rozumiem to chcesz się czegoś nauczyć....

Wysłane z mojego samsung Galaxy s6
Jakoś nie widzę Wink


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Damascenonn - 20-06-2015 20:50

Nie zwracając uwagi na kolegę wyżej dalej zapraszam do serwisu leadmore. Nowych użytkowników jak i tych którzy coś już zarabiają. Pamiętajcie że każdy mentorów został wybrany ponieważ posiada coś czego brakuje początkującym, coś czego chcecie się nauczyć, czy to będę ja, Hunter, arek, trynity nie ma znaczenia... bo każdy z nas ma coś do przekazania

Wysłane z mojego samsung Galaxy s6


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - matig - 20-06-2015 21:12

Pytanie ... czy jeszcze do kogoś z mentorów jest wolne miejsce? Można wysłać aplikację, czy na razie zakończona rekrutacja i trzeba czekać na nowy termin ?


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Arko21 - 21-06-2015 00:23

Ja wybieram swoich wybrańców dziś do godziny 15 Smile

I pisanie ze hunter odstaje, bo pisze w innym stylu jest słabe, bo tak naprawde o reszcie nic nie wiecieSmile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - PaidMoney - 21-06-2015 00:43

Hunter ma swoje wymagania, które przedstawił
A jak ktoś myśli, że dany mentor da nisze i przekaże całą swoją wiedzę w tydzień czy nawet miesiąc to jest w błędzie
albo zaraz w pierwszym dniu bedzie wyciągał setkę to jest śmieszne potrzeba na to czasu i cierpliwości na pierwsze zarobki
Smile