Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore – Rekrutacja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore – Rekrutacja ! (/Temat-Leadmore-%E2%80%93-Rekrutacja-115135)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - szykiryki - 20-06-2015 07:03

Co za ożywiona dyskusja... Smile
Ja jednak mam nadzieje, choć mnie to akurat nie dotyczy, że działania mentorów nie będą polegały jedynie na nauce spamu...


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - ScroX - 20-06-2015 08:09

'feellove napisał(a):Jak ktos liczy na 30 zl/dzien przy pierwszym dniu wspoloracy z mentorem-to powinien wybrac sie na drugi koniec teczy...

Wlasnie przez takie 'wymagania' reffow nie ma oficjalnych i nieoficjalnych mentorow w subach...

Przy dluzszej wspolpracy i czerpaniu wiedzy od mentora mozna zyskac wiecej niz liche 30 zl na dzien...tylko satysfakcjonujacy zarobek na aupilocie na dlugie tygodnie, miesiace...sam zaczynalem z mentorka od 50 zl/dzien, dzis ta kwota zmienila sie w 350-400 zl dniowki.

A na jakie dniówki powinien liczyć po pierwszym dniu ? Jak ktoś nie potrafi przekazać wiedzy na temat tego jak zarobić chociaż te marne 30 zł na dzień to co on robi w mentoringu ?

Szczerze mówiąc bardziej opłacalne będzie uczenie się samemu bo wszyscy wiemy jak te metody od " mentorów " szybko padną ? ile to potrwa? tydzień , miesiąc ? i nic z tego nie będzie, a jeżeli 30 zł w dniu pierwszym to dużo to hmm szkoda chyba tracić mojego i ich czasu.

Bycie samoukiem też nam pozwoli osiągnąć 350-400 zł dniówki tylko wiesz czym one się będą różnic ? prawdopodobnie konkurencja przy osobie która sama zdobędzie wiedzę będzie miała rożne możliwości z małą konkurencją a u mentora ? będzie jedna wiedza z 30 osobami które będą jej próbowały Smile

Wybacz ale jakoś nikt nie widział tych twoich 450 zł Wink Jedynie 3 dni w Galerii Wink
Ale to tylko takie moje małe spostrzeżenie Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - feellove - 20-06-2015 09:18

del

nie ma sensu


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - ScroX - 20-06-2015 09:32

No i co z tego że sprzedaje poradniki ? Skoro ludzie potrafią na nich zarobić ? bo jakoś nie rozumiem Smile
Przynajmniej mogę przekazać sposoby na które sam wpadłem a przynoszą zyski, a nie szczycić się tym że ktoś mi wszystko dał na tacy Smile
Masz rację nie ma sensu z Tobą dyskutować Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - szykiryki - 20-06-2015 09:33

Współczuję mentorom. Jak miałam małą ochotę wziąć udział w kolejnej edycji mentoringu, tak przez te roszczeniowe postawy mi się odechciało.

@[Majka], @[aero2], skrobnijcie do mnie pw w wolnej chwili- chciałam Wam coś przekazać w zamian za poparcie mnie w pierwszych postach tutaj Wink, bo na oficjalne mentorzenie się nie zdecyduję.


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - badi1992 - 20-06-2015 10:23

Szykiryki, dziś miałem sen - zostałaś moją mentorką. Ja nie miałbym wobec Ciebie żadnych wymagań, razem byśmy podbijali świat Big Grin

Ja będę Pinkym a Ty Mózgiem.

"Szykiryki, co będziemy robić dzisiaj w nocy? To samo co każdej nocy Badi, spróbujemy zawładnąć subami!"


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Arko21 - 20-06-2015 10:49

Troche nie ogarniam, skoro tak sie nadajesz szyki to czemu nie startujesz? Bo ? Jerk


Odnośnie tych 20% , tak jak Pan Arek napisał. Gdyby to było pobierane oddzielnie a nie z waszych leadów to by każdy się podpinał bo by nic nie tracił - w zasadzie ma to sens, nie? Wink


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - szykiryki - 20-06-2015 11:06

@Arko21, powód jest gdzieś na pierwszych stronach tego tematu.

Poza tym nie nadaję się do roszczeniowych maruderów- mam zarabiać 50 zł/dziennie i koniec- naucz mnie ;].
Moje metody opierają się na budowaniu dużego zaplecza, tworzeniu tematycznych stron pod suby, proponowaniu wartościowej treści odbiorcom, nic wspólnego ze spamem- trudno przy takiej metodyce spodziewać się zarobku po pierwszy dniu, za to po tygodniu można liczyć np. na jednorazowy strzał w postaci np. 1000 zł/dniówki (po zbieraniu zaplecza przez tydzien np Smile), by później wypracować stabilnego autopilota.

Większość osób tutaj jest bardzo młoda, więc automatycznie pozbawiona cierpliwości do moich metod- cała tajemnica.


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Arko21 - 20-06-2015 11:09

No dokładnie o to chodzi co piszesz.
Napisałem kilka wątków wcześniej , że niektórzy myślą, że jak ich przyjmie mentor to nagle kasa zacznie sama lecieć. A tak nie jest, bo każdy mentor ma swoje inne sposoby, jedni zarabiają po 50 zł dziennie inni co tydzien po 400 zł a wszyscy napaleni myślą , że po dojsciu od razu wpadnie im majątek


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - ziolo1945 - 20-06-2015 11:10

I dokładnie tak to powinno wyglądać. Boję się, że praca z mentorem będzie wyglądała tak, że dostanę porady jak spamować w grupach oraz jakieś gotowe teksty. Jeśli na tym miałaby polegać pomoc to ja podziękuję i zachowam dla siebie 20%.