Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore – Rekrutacja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore – Rekrutacja ! (/Temat-Leadmore-%E2%80%93-Rekrutacja-115135)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Scientist. - 19-06-2015 17:13

No podanko do Huntera poszło Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Arko21 - 19-06-2015 17:35

Dziękuje wszystkim za zgłoszenia do mnie. Smile
Pragnę oznajmić , że swoją wspaniałą 5 wybiorę maksymalnie do niedzieli godziny 15:00
Niektórych być może wybiorę już jutro. Na daną chwile rozpatruje jeszcze Wasze zgłoszenia.
Dziękuje za tak liczny odzew i zaufanie do mnie, postaram sie pomóc na ile to tylko możliwe.

Chciałbym Was jedynie uprzedzić przed jednym, bo wielu z Was nie tylko ci co zgłosili sie do mnie ale również innych mentorów uważa, że przyjęcie go przez danego mentora spowoduje, że kasa zacznie lecieć nagle sama. Otóż nie, mentor będzie Wam pomagał, doradzał, tłumaczył ale to nie znaczy , że nagle pojawią się wielkie pieniądze, na wszystko potrzeba czasu.

Pragnę poinformować , że z góry przepraszam wszystkich tych których będę musiał odrzucić i jednocześnie zapraszam na drugą turę naboru do mentora, która pewnie odbędzie sie za jakiś czas ( o ile Pan Arek będzie zadowolony z efektów Jerk).

Dodam, że po kolejnej turze czyli kolejnym limicie przyjęcia kolejnych 5 członków prawdopodobnie będę współpracował z 10 z Was, wtedy najbardziej aktywnych i angażujących będę nagradzał nowymi i świeżutkimi fanpagami na fb idealnych po suby.
Wiadomo fp jak fp niektóre osiągną 3 tys polubień, niektóre 10 a niektóre 30 tys, wszystko wyjdzie w praniu.
To tyle ode mnie jak na daną chwilę Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - hunterpl444 - 19-06-2015 18:45

Ja również dziękuję za ogromne zaufanie . Nie spodziewałem się że aż tyle zgłoszeń. Mam aż 18 zgłoszeń i na chwilę obecną muszę wybrać 5 osób. Osoby które odrzucę z góry przepraszam ale brak miejsc. Za kilkanaście dni ruszy kolejny nabór więc proszę się zgłosić ponownie lub wysłać podanie do innego mentora.

Dziękuję i pozdrawiam


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - badi1992 - 19-06-2015 18:59

Nie żebym się czepiał ale wg mnie powinny być jakieś inne wymagania dla kandydatów (niż te od mentorów) aby w ogóle mieli oni możliwość złożenia CV, stawiam, że na pewno jest parę kont świeżych, stworzonych jedynie w tym celu aby zdobyć mentora (być może przez tych bardziej doświadczonych ludzi, którzy chcą jedynie się "pobawić" i poznać więcej sztuczek jak i tych którzy wczoraj dowiedzieli się o takiej możliwości i od wczoraj "zarabiają" w sieci)

Proponowałbym aby konta kandydatów miały powyżej paru tygodni oraz aby niedoszły uczeń miał zarobki w jakiś granicach zależnie od stażu, ktoś kto zarobił 1 000 zł w miesiąc raczej nie potrzebuje mentora ale kto wie, być może zgłosiły się takie osoby zajmując miejsce tym którzy mentora bardziej potrzebują. Lub też osoby które kompletnie nic nie zarobiły bo to by świadczyło jedynie o braku jakiegokolwiek zaangażowania, nie mowie w tym przypadku o jakiś dużych zarobkach ale chociaż te 50 zł na pierwszą wypłatę by się przydało. Albo ewentualnie aby mentorzy mieli właśnie dostęp do takich informacji Tongue

I nie piszcie proszę, że mówię to tylko po to abym to JA miał większe szanse na zdobycie mentora. NIE. Chodzi tu tylko o ludzką uczciwość. Mógłbym nawet nie spełniać tych wymagań ponieważ konto mam od około miesiąca ale chociaż by były wyrównane szanse Smile

Pozdrawiam!


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - lkserwis - 19-06-2015 19:02

Moim zdaniem mentor przyjmie kogo bedzie uważał i tyle, narzucanie jakichś obostrzen nie ma sensu :-)


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - szykiryki - 19-06-2015 19:06

Ja też przepraszam tych, których nie wybrałam. A sory, nie mentorowałam Tongue.

Chłopaki, to czysty biznes. Wy przekażecie merytoryczną wiedzę, potwierdzoną wynikami refów, zgłoszą się do Was następni- nawet poza "konkursem" i Wy będziecie mieli z tego zysk. Tak wiem, satysfakcja osobista najważniejsza Wink

Powodzenia Wam życzę i duuuuużo cierpliwości. Piona! Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - badi1992 - 19-06-2015 19:07

Nie narzucam, to jest tylko propozycja. Chce aby ten projekt mentorowania był lepszy więc się wypowiedziałem w calu jego usprawnienia. Gdybym miał to gdzieś to bym nic się nie odzywał.


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - wiezaawieza - 19-06-2015 19:08

Nowa osoba (jednodniowa) w serwisie, która chce mentora będzie tak samo użyteczna dla serwisu jak 2 miesięczna osoba ;p Ważne żeby tylko coś zarabiała Wink

Pytanko: Wracam w czwartek do Polski. Będzie jakiś nabór jeszcze przed wakacjami? Bo nie chcę kandydować teraz jak ma mnie do czwartku w Polsce nie być ;P


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - .::Nicko::. - 19-06-2015 19:22

Ktoś już został zaakceptowany? Ja nadal czekam na odzew Tongue


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Arko21 - 19-06-2015 19:58

(19-06-2015 19:07)badi1992 napisał(a):  Nie narzucam, to jest tylko propozycja. Chce aby ten projekt mentorowania był lepszy więc się wypowiedziałem w calu jego usprawnienia. Gdybym miał to gdzieś to bym nic się nie odzywał.

Masz sporo racji z tym, że ktoś może przyjdzie wysłucha i pójdzie.
Dlatego w swoich wymaganiach prosiłem podać swoje doświadczenie itd.