Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały cel, totalny żółtodziób ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mały cel, totalny żółtodziób ;) (/Temat-Maly-cel-totalny-zoltodziob-115122)

Strony: 1 2


Mały cel, totalny żółtodziób ;) - KXT - 01-06-2015 21:41

Witam w nowym, pełnym nadzieji miesiącu (przynajmniej dla mnie) Smile

Otóż, mam na imię Mateusz, 18 lat... i tak dalej i tak dalej, dobra przejdźmy do konkretów.

Moim celem jest zarobienie 300zł w sumie do końca miesiąca (jeśli zarobie je wcześniej, pewnie że sie nie obrażę)

#Dzień 1 (2015-06-01)

-206 wizyt na leadmore i ani jednego leada... No, idealny początek, bardzo motywujący
-pod wieczór zacząłem na firesubie, lekki spamik 15 wyśw i też nic...
-zrobienie nowych kont pod nowe nisze
-czekanie na odzew od mentora :v


hmm, 206 wizyt i ani jednego leada - cel na dziś niezaliczony (celem był 1 lead) a zarabiałem na "nagich zdjęciach byłej", za to na firesubie podglądaczem fb.

W planach na dziś jeszcze zrobić konto pod nisze i dołączyć do paru grup z nią związanych, przykładam w niej nadzieje chociaż na jednego leada...

Mógłby mi ktoś powiedzieć, co robię źle? Gdzie popełniam błąd? Zły target, nisza?

No nic, nie poddam sie bo nie raz bywało gorzej, myślę że ten cel jest do osiągnięcia

Jeśli masz jakieś opinie, porady - PISZ ŚMIAŁO, PO TO PROWADZĘ TEN DZIENNIK ;P


RE: Mały cel, totalny żółtodziób ;) - zjadamkredki - 01-06-2015 21:45

Członkowie grup erotycznych na FB setki razy widzieli teksty "łapcie zdjęcia i nr telefonu mojej puszczalskiej byłej itd. ...", więc nie dziw się, że nic nie wpada Big Grin Musisz lepszy tekst skombinować.


RE: Mały cel, totalny żółtodziób ;) - KXT - 01-06-2015 22:14

tekst jest dobrze napisany Wink no nic, jutro nowy dzien i jedziemy z nową niszą


RE: Mały cel, totalny żółtodziób ;) - selfie - 01-06-2015 22:26

"-206 wizyt na leadmore i ani jednego leada... " niektórzy na 1K UU nie mają leada dlatego warto pomyśleć nad zmianą tekstu, obrazka, pomysłu- pomimo to życzę spełnienia celu i osiągnięcia tego co zakładasz Big GrinD


RE: Mały cel, totalny żółtodziób ;) - Raster96 - 02-06-2015 00:08

Powodzenia, na początku sam miałem problem ze zdobyciem pierwszego leada, miałem więcej wyświetleń od Ciebie i 0 leadów, a teraz codziennie wpada mi po minimum 6 (też jestem nowicjuszem), wytrwałości życzę i oczywiście leadów. Big Grin


RE: Mały cel, totalny żółtodziób ;) - KXT - 02-06-2015 00:51

Wytrwałość, motywacja i chęć udowodnienia "czegoś" są, także będę dzielnie walczył Tongue

Chciałbym zarabiać stale dobre stawki przez internet bo co jak co - bardzo przyjemna robotka nie ?


RE: Mały cel, totalny żółtodziób ;) - Raster96 - 02-06-2015 01:29

Ja również do tego dążę, na razie chciałbym zarabiać 1500 na miesiąc, a kiedyś 100 na dzień - 3100 na miesiąc. Może kiedyś moje marzenia się spełnią. Big Grin


RE: Mały cel, totalny żółtodziób ;) - Puciek - 02-06-2015 02:50

Cytat:Ja również do tego dążę, na razie chciałbym zarabiać 1500 na miesiąc, a kiedyś 100 na dzień - 3100 na miesiąc. Może kiedyś moje marzenia się spełnią. Big Grin
Apetyt rośnie w miarę jedzenia Wink


RE: Mały cel, totalny żółtodziób ;) - KXT - 02-06-2015 09:18

Dobra, dziś wlatuja porady od mentora no i testujemy nowa niszę o której mowilem (ogarnalem już konto, powysylalem zaproszenia do tematycznych grup)

Tak coś czuje, ze jak wszystko pójdzie okej to dziś/jutro coś wpadnie :v


RE: Mały cel, totalny żółtodziób ;) - KXT - 02-06-2015 22:52

#Dzień 2 (02.06.2015)
-tragedia...
-lipa z tym mentorem, jest ktoś w stanie mi choć troszkę pomóc?
-206 uu na firesub, z nową niszą, tematycznie i nic...

już chyba lepiej bym na skracaniu wyszedł Smile