Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal - problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paypal - problem (/Temat-Paypal-problem-115110)



Paypal - problem - Kamer - 01-06-2015 19:29

Witam.
Dziś chciałem wypłacić pieniądze z konta bankowego swojego taty na swoje konto bankowe, ale przy tej procedurze wyskoczylo, że musi być zgodne dane posiadacza konta paypal jak i konta bankowego.
Więc załozyłem konto tacie na paypal i wypłaciłem kase z banku na to konto, sposób to metoda błyskawiczna, wszystko poszło ok, kase z banku znikła, wyskoczyło na koniec ,że bedzie sprawdzanie danych itd., miało to miejsce o godz 16. do tej pory nie ma kasy ani żadnej wiadomości.
Ktoś wie ile sie na to czeka? Co robić dalej?


RE: Paypal - problem - ziolo1945 - 01-06-2015 19:31

Mam ten sam problem. Dzwoniłem do nich to mówili, że awaria jest. Na maile już nawet nie odpisują. Pewnie za kilka dni się pojawi. -.-


RE: Paypal - problem - mamrocik - 01-06-2015 19:31

Błyskawiczne taaaa Xpokerface . Miałem przypadek gdzie czekałem 2-3 dni . Więc uzbrój się w cierpliwość Jerk2 . Jeśli nie przyjdzie po kilku dniach , dzwoń lub pisz do suporciku Smile
edit: UP widzisz paypal i jego problemy Big Grin


RE: Paypal - problem - ziolo1945 - 01-06-2015 19:34

Przyznam, że nigdy nie miałem takiego problemu ale ten pierwszy raz musiał nastąpić. I to w momencie, gdy kasa jest mi potrzebna już, teraz, zaraz. Big Grin


RE: Paypal - problem - Kamer - 01-06-2015 19:37

jeszcze mam pytanie, numer IBAN przy weryfikacji konta to to co to jest ? Big Grin
Początek PL i nr rachunku?

ktoś cos? Tongue


RE: Paypal - problem - marcel_kk - 01-06-2015 20:02

IBAN to PL i nr rachunku ( PL1234 5678 9012 3456)
W transakcjach elektronicznych kod IBAN powinien być w jednym ciągu, bez spacji.


Paypal - problem - Artinesse - 27-02-2018 16:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.