Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]iMacros - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]iMacros (/Temat-Rozwiazane-iMacros-11511)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]iMacros - Nayare - 07-08-2010 13:17

Siema, mam pytanie (:O). Otoz nagrywanie taskerem mi nie dziala (po kliknieciu start recording pulpit sie zawiesza i dopiero ctrl+alt+delete pomaga), wiec przypomnial mi sie iMacros. Ustawilem sobie go juz, na symulatorach normalnie smiga i teraz przechodze do sedna sprawy. Czy iMacrosa jest latwiej wykryc od taskera? Uzywam go tylko w formie autofilla, nie do szybkiego wybrania nagrody.


RE: iMacros - Vesperus - 07-08-2010 14:58

łatwiej go wykryć


RE: iMacros - Nayare - 07-08-2010 15:18

poniewaz? Potrzebuje rozwinietej wypowiedzi...


RE: iMacros - Dominator - 07-08-2010 21:36

Lol'u, masz napisane że niedozwolone na restockach.
Używanie = Anulacja


RE: iMacros - Bolt - 07-08-2010 22:10

Ale masz tłumaczenie, hot-keyów też nie można a pewnie używasz... Undecided


RE: iMacros - Lubelak - 07-08-2010 22:54

łatwiej wykryć
taskera się po prostu nie da Wink


RE: iMacros - cinexik - 08-08-2010 00:43

Hm...praktycznie nic nie mozna używaćWink
I tak wszyscy używają.... trzeba się po prostu liczyć z anulacją=P
Lepiej coś mieć i mogą anulowac (a moga nie) niz nie miec i nie dostać tej szansy.
Jak tasker ci nie działa to rób to iMacrosem, i tak nie masz innego wyjscia, chyba ze na innym kompie, czy sformatować kompa, jesli by to cos wogole dało.


RE: iMacros - BartuS - 08-08-2010 08:21

yyyy mi pomogło z rFactorem format, więc może i w tym wypadku pomogło by


RE: iMacros - Nayare - 08-08-2010 09:09

(07-08-2010 21:36)Dominator napisał(a):  Lol'u, masz napisane że niedozwolone na restockach.
Używanie = Anulacja
Domysl sie, ze mialem na mysli kogos kto sie naprawde na tym zna i wiem co moze mnie spotkac, ale wystarczy troche sprytu... "Lol'u"? Zachowaj to dla siebie lepiej...
Bolt my wiemy co uzywamy ;D Ogolnie to zmodyfikowalem troche regulki iMacrosa i o dziwo niektore pola mi wypelnia :-) Poprostu chce miec alternatywy gotowe;-)

//BartuŚ rFactor to nie przypadkiem gra? Tongue


RE: iMacros - cinexik - 08-08-2010 09:41

Każdy ma swój dobry, sprawdzony sposob i trzeba to zaakceptowacSmile
Jednemu idzie lepiej z iMacrosem jednemu z Tasekerem, innym jeszcze rekami, lub Autofill czy JS ktore niedzialaja, moze jednak ktos uzywa i lubi xD