Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy z superhost.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problemy z superhost.pl (/Temat-Problemy-z-superhost-pl-115100)



Problemy z superhost.pl - magneto - 01-06-2015 16:11

Rok temu kupiłem hosting na rok w superhost w korzystnej cenie.
Cytat:47.97 PLN Usługa hostingowa Start / 1 rok (login: , dysk: 150GB, transfer: bez limitu, mysql: 25, ftp: 10)
Minął jednak rok i pojawiła mi się nowa faktura do płacenia, i tu zonk karzą mi zapłacić prawie 300zł!.
Cytat:293.97 PLN Usługa hostingowa Start / 1 rok (login: sh185275, dysk: 150GB, transfer: bez limitu, mysql: 25, ftp: 10) (id: 185275)
Napisałem do nich i otrzymałem taką odpowiedź?
Cytat:dziękuję za kontakt i wiadomość. Usługa hostingowa została zakupiona w zeszłym roku w promocji -80% taniej w pierwszym roku, stąd zgodnie z regulaminem promocji w tym roku została wystawiona faktura proforma za jej odnowienie, która ze względu na fakt zawarcia umowy na czas określony 24 m-cy powinna zostać opłacona w regularnej cenie wynikającej z regulaminu promocji.
Nie wiem co teraz zrobić hosting miał być na rok, nie przedłużałem go tylko sami to zrobili co mam teraz zrobić?


RE: Problemy z superhost.pl - Gremquen - 01-06-2015 16:20

No skoro piszą, że umowa obowiązywała na 2 lata i maja jak udowodnić, że wyraziłes na nią zgodę, to zapłacić niestety musisz.


RE: Problemy z superhost.pl - magneto - 01-06-2015 16:33

Niezłe cwaniaki z nich niby masz hosting na rok za 50zł a potem dopoier***dalają ci 300zł za kolejny.


RE: Problemy z superhost.pl - selfie - 01-06-2015 16:35

(01-06-2015 16:33)magneto napisał(a):  Niezłe cwaniaki z nich niby masz hosting na rok za 50zł a potem dopoier***dalają ci 300zł za kolejny.

Nie czytałeś umowy?


RE: Problemy z superhost.pl - rachman - 01-06-2015 17:05

Umowy się czyta tym bardziej jak bierzesz coś w promocji. Napisz z prośbą o zerwanie ale wątpię czy pójdą na ugodę. Zawarta umowa obowiązuje i tylko od ich łaski zależy czy zgodzą się na zmiany, w końcu się na nią zgodziłeś.


RE: Problemy z superhost.pl - magneto - 03-06-2015 16:45

Napisałem do nich, i dostałem rabat -40%, w sumie to wyjdzie 125 zł za rok więc nie jest źle, można zamknąć.


Problemy z superhost.pl - surfer0700 - 03-06-2015 21:20

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.