Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet za darmo dla każdego ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Internet za darmo dla każdego ;) (/Temat-Internet-za-darmo-dla-kazdego-115097)

Strony: 1 2 3


Internet za darmo dla każdego ;) - Mercz - 01-06-2015 14:46

To nie żadne żarty, każdy obywatel naszego państwa ma prawo do otrzymania bezpłatnego dostępu do Internetu.

Dostęp w ramach umowy na nowe pasma udostępnia operator Aero2 (ten sam właściciel co Plus GSM i Polsat).

Dostęp do bezpłatnego Internetu (BDI) będzie świadczony przez 3 lata, do 22 grudnia 2016 roku.

Każdy pełnoletni obywatel naszego kraju może zamówić tylko 1 kartę SIM.

W praktyce, koszt to jednorazowa opłata 20zł kaucji za kartę (kaucja jest zwrotna, gdy oddamy kartę SIM).

Wszystko o całej procedurze i więcej szczegółów znajdziecie -> TUTAJ

Na otwartej stronie znajdziecie informacje jak zamówić internet. Kartę można odebrać w jednym z trzech salonów operatora telekomunikacyjnego Sferia. Jeśli udasz się do punktu z dowodem osobistym oraz 20 zł w kieszeni, pracownik pomoże w wypełnieniu wniosku, pobierze depozyt i od ręki wyda kartę SIM.

Czas oczekiwania to zazwyczaj koło miesiąca czasu. Aktualna prędkość to 512KB odbierania i 256 wysyłania (prędkość systematycznie zwiększana). Limit miesięczny transferu to 180 GB.

KORZYSTANIE z internetu przy pomocy tej karty jest ZA DARMO! Wink

Dane kontaktowe do pracowników Aero tel. 22 249 80 00 (w dni robocze od godziny 9.00 do godziny 17.00)

Mam nadzieje, ze sie przyda komus! Wink Sam korzystam - internet sprawdza się bardzo dobrze! Czasem captcha wyskakuje, ale to zaden problem Wink



RE: Internet za darmo dla każdego ;) - catzndogz - 01-06-2015 14:48

Chyba sporo osób o tym wie Tongue myslałem, że cos nowego Big Grin ameryka odkryta nie zostala


RE: Internet za darmo dla każdego ;) - Jaro070 - 01-06-2015 14:58

Cytat:W praktyce, koszt to jednorazowa opłata 20zł

Płacimy łącznie 27 zł, a zwracają nam tylko 18,50 zł.


RE: Internet za darmo dla każdego ;) - DzejkobPL - 01-06-2015 14:58

Czasem użyję aero2 i jest całkiem przyjemnie jak na darmowy necik. Smile


RE: Internet za darmo dla każdego ;) - aero2 - 01-06-2015 15:01

Polecam dla tych co lubią przepisywać captche.
Jako awaryjny internet się przydaje, osobiście korzystam z próbnego internetu T-Mobile, lepsze prędkości i brak captchy.


RE: Internet za darmo dla każdego ;) - Mercz - 01-06-2015 15:30

(01-06-2015 14:48)catzndogz napisał(a):  Chyba sporo osób o tym wie Tongue myslałem, że cos nowego Big Grin ameryka odkryta nie zostala

Ale nie wszyscy Wink

(01-06-2015 14:58)Jaro070 napisał(a):  
Cytat:W praktyce, koszt to jednorazowa opłata 20zł

Płacimy łącznie 27 zł, a zwracają nam tylko 18,50 zł.

Zaraz to poprawie Wink Dzięki, nie wiedziałem jak to ze zwrotem, ponieważ sam tego nie robiłem. Osobiście płaciłem 20zł na ich konto i to wystarczyło
(01-06-2015 15:01)aero2 napisał(a):  Polecam dla tych co lubią przepisywać captche.
Jako awaryjny internet się przydaje, osobiście korzystam z próbnego internetu T-Mobile, lepsze prędkości i brak captchy.

Nie wiem jak to z kosztami tam, taki internet przydaje się jako awaryjny - zapłacisz 20zł i masz spokój na rok Wink


RE: Internet za darmo dla każdego ;) - wiesiek - 01-06-2015 15:39

spoko by było jak dało by się kupić w kiosku bez całych tych procedur :-P


RE: Internet za darmo dla każdego ;) - Mercz - 01-06-2015 15:44

(01-06-2015 15:39)wiesiek napisał(a):  spoko by było jak dało by się kupić w kiosku bez całych tych procedur :-P

Znam dobre rozwiązanie Wink
Kartę można odebrać w jednym z trzech salonów operatora telekomunikacyjnego Sferia. Jeśli udasz się do punktu z dowodem osobistym oraz 20 zł w kieszeni, pracownik pomoże w wypełnieniu wniosku, pobierze depozyt i od ręki wyda kartę SIM.


RE: Internet za darmo dla każdego ;) - rachman - 01-06-2015 17:19

Sferia kiedyś się wycofała z tego czy oni zerwali współpracę z nimi. Znowu się tym zajmują?

Kapć nie pojawia się czasami tylko co godzinę po każdym rozłączeniu. Przynajmniej u mnie.


RE: Internet za darmo dla każdego ;) - Krakersik - 01-06-2015 20:48

Jest spoko ale captcha potrafi nieźle wkurzyć. Wole dać te pare złoty na miesiąc i mieć normalny i wygodny internet z sieci komórkowej Wink