Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konieczność połączenia konta z kartą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Konieczność połączenia konta z kartą (/Temat-Koniecznosc-polaczenia-konta-z-karta-115089)



Konieczność połączenia konta z kartą - siwrus1231 - 01-06-2015 12:28

Witam. Od niedawna chcąc zapłacić za jakieś produkty przez PayPal wyskakuje mi informacja "Aby zapłacić za ten zakup teraz, powiąż ze swoim kontem PayPal kartę kredytową lub debetową.". Co zrobić by to pominąć? Nie mam ani karty kredytowej ani debetowej...


RE: Konieczność połączenia konta z kartą - Mercz - 01-06-2015 19:52

możesz dodać kartę prepaid.


RE: Konieczność połączenia konta z kartą - marcel_kk - 01-06-2015 19:57

@[Mercz] nie wprowadzaj w błąd.
@[siwrus1231]
Taki komunikat pojawia się wtedy kiedy posiadasz np. środki PLN a chcesz zapłacić
za towar np. w $ wtedy to wygląda tak jakbyś nie posiadał żadnych dolarów na koncie PP
i stąd ten komunikat bo wtedy chcą tak jakby zapłacić z Twojej karty.
Jak cos kupujesz i masz zapłacić w innej walucie niż PLN to musisz wcześniej przekonwertować środki.


RE: Konieczność połączenia konta z kartą - Mercz - 01-06-2015 20:03

@[marcel_kk] przepraszam, chciałem pomoc. U mnie wystarczylo połączyć pp z karta prepaid, płaciłem za produkt w PLN.


RE: Konieczność połączenia konta z kartą - marcel_kk - 01-06-2015 20:05

@[Mercz] karta Preipad można tylko dokonać weryfikacji konta,
nie da się jej dołożyć jako karte kredytową / debetową bo nie ma
fizycznej możliwości ściągnięcia z jej konto środków.


RE: Konieczność połączenia konta z kartą - siwrus1231 - 02-06-2015 09:34

Elegancko, dzięki za odpowiedź Smile