Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niezaliczanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Niezaliczanie (/Temat-Niezaliczanie-115071)

Strony: 1 2


Niezaliczanie - bitcoinmaster - 31-05-2015 23:33

Witam. Informujecie w jakiś sposób gdy nie zaliczacie leada bo coś wam w nim się nie spodobało? Bo mam wrażenie że dużo leadów które powinny być zaliczone na 99.9% mi nie zalicza a nie wiem nawet czemu Huh

@edit
wyjaśnione i lead zaliczony, bdb kontakt z administracją, błąd był z tym że osoba wysyłająca leada była z zagranicy Huh


RE: Niezaliczanie - Mercz - 31-05-2015 23:42

Wszystko raczej zalicza się w normalny sposób. W przypadku któryś sub SMS może być opóźnienie


RE: Niezaliczanie - bitcoinmaster - 31-05-2015 23:47

Ile max? na jednego czekam już 2,5h (mojego znajomego wkręciłem więc wiem że na pewno) a na drugiego 30 min


RE: Niezaliczanie - Leaders - 01-06-2015 00:34

Subskrypcje czy SMS Premium? Która stawka i program? Nie przedstawiłeś żadnych informacji i nie mamy się jak odnieść do problemu.

Dziś jakichś większych opóźnień nie obserwowaliśmy, co z resztą w miarę ładnie prezentowało się w topie Smile


RE: Niezaliczanie - bitcoinmaster - 01-06-2015 00:46

Subskrypcje, 3.50, internet.


RE: Niezaliczanie - Leaders - 01-06-2015 01:14

Podaj nam numer telefonu tej osoby oraz przy okazji IP Smile


RE: Niezaliczanie - bitcoinmaster - 01-06-2015 01:26

Wysłane na PW.


RE: Niezaliczanie - Maciejoss20 - 01-06-2015 09:29

Ja tez mam problemy z subskrypcjami za 3,50 musialem zmienic linki bo z dniowki 20-30 zl zrobilo mi sie 0. A sms premium do mojej niszy nie pasuje poniewaz na koncie ludzie maja przewaznie grosze a tam zabiera z konta chyba 17 zl zamiast 6. Przez chwile mialem na premium ale nic nie wpadalo tylko wejscia zaliczalo podmienilem chwilowo linki innego serwisu i jest ok wroce jak wszystko sie unormuje bo z wyplatami u was to I klasa Big Grin


RE: Niezaliczanie - Leaders - 01-06-2015 12:18

Po sprawdzeniu numeru faktycznie był taki numer obciążony, ugrzązł on jednak z naszym filtrze antyfraudowym (zagraniczne IP + był już kiedyś z niego lead). Numer był jednak obciążony, więc wyjęliśmy go z filtrów.

Za sytuację tę przepraszamy i dziś poprawimy nasze filtry antyfraudowe (które są konieczne, bowiem zaliczamy leady nawet gdy nie obciąży Użytkownika), aby unikać takich przypadków.


Maciejoss20, jeżeli jesteś tym Userem, który niedawno do nas dzwonił, to z tego co kojarzę powpadały Ci jakieś zaległości później - była tego dnia wysyłka a wówczas zdarzają się opóźnienia Smile


RE: Niezaliczanie - bitcoinmaster - 01-06-2015 12:18

Jeżeli chodzi o mnie to wyjaśnione, lead już zaliczony Smile