Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry telefon z małym wyświetlaczem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dobry telefon z małym wyświetlaczem (/Temat-Dobry-telefon-z-malym-wyswietlaczem-115066)



Dobry telefon z małym wyświetlaczem - domin_dz - 31-05-2015 21:39

Jako, że nie jestem zwolennikiem telefonów z dużym wyświetlaczem chciałem się dowiedzieć czy istnieją telefony z wyświetlaczem ~4 cale i bebechami na poziomie LG G3, SGS5. Przeszukałem cały internet i jedyne co znalazłem to iPhone 5S ale ten telefon nie zasługuje na tyle ile jest wyceniany.


RE: Dobry telefon z małym wyświetlaczem - LordBeaK - 31-05-2015 21:43

Ja mam Galaxy Ace 4 i jestem bardzo zadowolony. Jak nie chxesz samsunga to na aliexpress sa bardzo fajne Lenovo i Huawei. Poszukaj.


RE: Dobry telefon z małym wyświetlaczem - Kapka - 31-05-2015 21:44

Jesli chodzi o iphone to mozes kupic jakis powystawowy albo uzywany. Iphony sa troche nielubiane z powodu ich duzej ceny nawet bardzo duzej lecz i ich jakość jest bez zarzutow. Minusem jest to ze ich cena spada bardzo wolno nawet stare modele sprzedaja sie po niewiele niskiej cenie.


RE: Dobry telefon z małym wyświetlaczem - Gremquen - 31-05-2015 21:44

Może xperia z1 compact?


RE: Dobry telefon z małym wyświetlaczem - domin_dz - 31-05-2015 23:37

(31-05-2015 21:44)Gremquen napisał(a):  Może xperia z1 compact?

No całkiem fajny telefon tylko szkoda, że to Sony... Mam bardzo nie miłe doświadczenia z awaryjnością telefonów Sony i ich serwisem gwarancyjnym.


RE: Dobry telefon z małym wyświetlaczem - Siwy2606 - 31-05-2015 23:41

(31-05-2015 23:37)domin_dz napisał(a):  
(31-05-2015 21:44)Gremquen napisał(a):  Może xperia z1 compact?

No całkiem fajny telefon tylko szkoda, że to Sony... Mam bardzo nie miłe doświadczenia z awaryjnością telefonów Sony i ich serwisem gwarancyjnym.


Miałem Xperia Z1 około roku i żadnych problemów;
Dziewczyna ma Xperia Z3 compact również żadnych problemów;
Ja aktualnie mam Xperia Z3 i również nie mogę narzekać.

musiałeś mieć pecha wcześniej Sony Ericssony również bez większych problemów, ale nigdy nie musiałem nic reklamować, więc z tej strony ich nie znam.


RE: Dobry telefon z małym wyświetlaczem - rupertos - 18-06-2015 17:01

ja polecam moto g 2014

cena do jakosci najlepsza jaka moze byc... ma czysty android bez zadnych naszywek i co najwazniejszenie najszybsze aktualizacje razem z nexusem... samsung stosuje caly czas ta samo taktyke ..18miesiecy update a pozniej nici... bylo tak z kazdym S czy to 1 czy 2 czy 3 i teraz tez tak bedzie zobaczycie