Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamknięcie stron z filmami online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zamknięcie stron z filmami online (/Temat-Zamkniecie-stron-z-filmami-online-115064)



Zamknięcie stron z filmami online - xavi512 - 31-05-2015 21:22

Maj 2015 to miesiąc zmory dla serwisów z filmami online. Zniknęły głównie strony takie jak ekino, ittv i seansik. Nie jest wykluczone, że w najbliższym czasie mogą paść kolejne strony. Co o tym sądzicie?


RE: Zamknięcie stron z filmami online - domin_dz - 31-05-2015 21:33

Zbyt dochodowy interes aby dał się zlikwidować. Może i zamkną wiele tego typu serwisów ale powstaną następne, które znowu będą przez parę lat nie do ruszenia.


RE: Zamknięcie stron z filmami online - selfie - 31-05-2015 21:37

To jest tak że usuną te to powstaną następne bo za duży jest ten rynek a zwłaszcza fakt że wiele stronek chce go ugryźć Big Grin


RE: Zamknięcie stron z filmami online - bartheez - 31-05-2015 21:49

Dopóki będzie zapotrzebowanie na tego typu strony to będą powstawać jak grzyby po deszczu.

ekino.tv ittv.info oraz kilka innych prowadziła jedna osoba, afera większa bo chodzi o pranie brudnych pieniędzy ponad 10mln łącznie dlatego się do nich dobrali.


RE: Zamknięcie stron z filmami online - Pasza dla konia - 31-05-2015 21:52

Kinomaniak.tv padł rok temu i po bodajże tygodniu powrócił pod nowym szyldem " kinoman.tv" .
Także będzie ciężko wygryźć wszystkie serwisy z filmami online .


Odp: Zamknięcie stron z filmami online - mintek14 - 01-06-2015 08:04

Jest cda to mogą usuwać wszystko co chcą Big Grin

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Zamknięcie stron z filmami online - overlord25 - 03-06-2015 19:30

cda mogą usunąć Big Grin Najlepszy jest Zalukaj.tv Sex


RE: Zamknięcie stron z filmami online - luki89 - 03-06-2015 19:44

Ja polecam kinoman.tv lub cda.pl najlepsze i szybko się ładuje wszystko a praktycznie wszystkie nowe filmy z kin są tam Smile


RE: Zamknięcie stron z filmami online - bolo9797 - 03-06-2015 20:00

(03-06-2015 19:30)overlord25 napisał(a):  cda mogą usunąć Big Grin Najlepszy jest Zalukaj.tv Sex
O czym ty mowisz.. Jedyna rzecz jaka mi sie podoba to ten zajebisty interfejs, bez problemu mozemy znalesc tam to co chcemy. Zwiekszanie cen na VIP za pkt,walenie komunikatu ze serwer jest 'przeciazony' i mozliwosc wtedy zakupu VIP tylko za $.Do tego ten glupi player ktory sypie reklamami jak glupi.Na koniec jeszcze dodam ze kontakt z suppertem zerowy.


RE: Zamknięcie stron z filmami online - tomswi - 07-06-2015 19:53

Ja tam słyszałem , że nie zamknęli serwisów za nielegalne udostępnianie filmów, a za pranie brudnych pieniędzy w tych serwisach.