Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA (/Temat-Dziennik-Pracy-Kalmanisa-zarabiamy-na-komputer-z-NASA-115056)

Strony: 1 2 3


Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA - kalmanis - 31-05-2015 19:37

Witam bardzo serdecznie w moim dzienniku postaram się opisać efekty mojej pracy. Sposoby w jakie zarabiam
Skracanie pod okiem mysc i jego poradników.
i jako dodatek sub SMS
Na dzień dzisiejszy cel jest taki aby do końca tygodnia dobić na
adfly 1$
Shorte 1$
Lead More 56 zł (bo już mam 6 zł)
Dodatkowo zarabiam na aplikacji CATSHARE. (Obecnie mam 2.5$)

Cel :
Komputer który mi na najwyższych detalach uciągnie takie gry jak gta 4 gta 5 Wiedźmin 2 . Kupienie wcześniej wymienionych gier legalnie.

O sobie :
Cześć jestem Kamil . Lubię sztuki walki. Interesuję psychologią Smile


RE: Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA - LodzioMiodziox - 31-05-2015 19:46

powodzonka ! Big Grin


RE: Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA - never1908 - 31-05-2015 20:00

Mam nadzieje ze "komputer z NASA" w nazwie tematu to tylko zart, jesli nie jest to sarkazm/zart to jestes zalosny kolego Wink
Tekst o "kompie z nasa" jest stereotypem wymyslonym przez jakiegos kompletnego debila.Komputery te posiadaja wielka moc obliczeniowa ale do gier sie nie nadaja.


RE: Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA - zjadamkredki - 31-05-2015 20:01

Zresztą do Wieśka 2 nie trzeba nie wiadomo jak dobrego kompa Big Grin


RE: Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA - Adriano42 - 31-05-2015 20:02

(31-05-2015 19:37)kalmanis napisał(a):  Cel :
Komputer który mi na najwyższych detalach uciągnie takie gry jak gta 4 gta 5 Wiedźmin 2 . Kupienie wcześniej wymienionych gier legalnie.

(31-05-2015 20:00)never1908 napisał(a):  Mam nadzieje ze "komputer z NASA" w nazwie tematu to tylko zart, jesli nie jest to sarkazm/zart to jestes zalosny kolego Wink
Tekst o "kompie z nasa" jest stereotypem wymyslonym przez jakiegos kompletnego debila.Komputery te posiadaja wielka moc obliczeniowa ale do gier sie nie nadaja.

To chyba jasne o co koledze chodzi...

Powodzenia Smile


RE: Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA - jasieeks - 01-06-2015 08:28

Powodzenia Jerk2


RE: Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA - adiros - 05-06-2015 20:15

Powodzenia, wyokich zarobkow Big Grin


RE: Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA - kalmanis - 06-06-2015 07:26

Koledzy komputer " z nasa" obecnie każdy takowy posiada tylko stary o jakieś kilkadziesiąt lat Big Grin
A wracając do komputera to wiem z czym się to wszystko je i to była przenośnia. Dodatkowo aby mieć taki komputer z "nasa" elektrownie musiałbym mieć koło domu Big Grin


RE: Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA - LMKY - 06-06-2015 08:01

(31-05-2015 20:00)never1908 napisał(a):  Mam nadzieje ze "komputer z NASA" w nazwie tematu to tylko zart, jesli nie jest to sarkazm/zart to jestes zalosny kolego Wink
Tekst o "kompie z nasa" jest stereotypem wymyslonym przez jakiegos kompletnego debila.Komputery te posiadaja wielka moc obliczeniowa ale do gier sie nie nadaja.

No patrz jakie mądre dziecko, no tylko popieścić po policzkach jak ciocia, która przyjeżdża na rodzinnego grilla.

"Komputer z NASA" to określenie, którego młodzież używa już kilka dobrych lat.


RE: Dziennik Pracy Kalmanisa zarabiamy na komputer z NASA - kalmanis - 06-06-2015 22:19

Smutne podsumowanie :
Adfly 0.23$
Shorte 0.27$
Lead more nawet nie skomentuje po prostu robię coś źle, a raczej "doświadczeni" eanerzy nic nie doradzą więc na dzień dzisiejszy porzucam ten projekt.

CatShare bez zmian 2.5$

Cel do kolejnego tygodnia
Ogarnąć 2k zdjęć ero pod linki
ogarnąć 500 zdjęć do fanpage
Ogarnąć bloga z linkami
Mój komentarz
Powiem szczerze, że jest słabo. Myślałem, że dobije tego celu bo był mały... No ale nie wyszło to jak w sztukach walki nie wychodzą proste to sierpy jak nei sierpy to obrotówka aż do skutku Smile
Obecnie zaczynam budować "zaplecze" (Fanpage blog) więc myślę że w kolejnym tygodniu dobije do 1$ na każdym z tychże serwisów. Wszelkie porady mile widziane, bo jestem w tym ziarenkiem więc każdą porade przyjmę pod gg 54029578 . Nie wyszło, ale jestem dobrej myśli, bo tak naprawdę około dwa miliony wyświetleń na adfly i mam ten komputer z nasa + gry ! Smile Trzymajcie się i pozdrawiam .