Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na niego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uwaga na niego (/Temat-Uwaga-na-niego-115055)

Strony: 1 2 3 4


Uwaga na niego - Kaemten - 31-05-2015 19:34

Dzisiejszym dniu zakończa się licytacja mojego fanpage użytkownik kuli wygrał tom licytacje ale chłopaczyna myślał że zależy mi na 5 zł chciał żebym mu dał admina bo twierdzi fake wysłałem mu załączniku screma ale dalej twierdzi swoje uważajcie bo wasz wydyma


RE: Uwaga na niego - Adriano42 - 31-05-2015 19:34

Daj screeny rozmów i napisz to po Polsku...


RE: Uwaga na niego - Voldir - 31-05-2015 19:40

Przede wszystkim to popraw ortografię i interpunkcję: "tom" facepalm

O co Ci w ogóle chodzi? Człowieku nie można zrozumieć o co kaman. Napisz to poprawną polszczyzną, a jak nie potrafisz to przynajmniej opisz dokładnie o co Ci biega, bo nie rozumiem. Wygrał licytację i chce Admina. To takie dziwne?


RE: Uwaga na niego - selfie - 31-05-2015 19:40

Ale błagam po Polsku Jerk


RE: Uwaga na niego - kuli - 31-05-2015 19:41

Od razu sprostowanie: Nie chcialem admina tylko uzytkownika typu analityk lub redaktor. To jego fb wydaje mi sie podejrzane bo pod zdjeciami ma malo like( kolo 30) a tymczasem strona ma wiecej niz 30:-P

Historia konwersacji dostepna dla adminow.

Facet chcial zarobic na speedzie. Nie podaje zadnych statystyk, konkretow ani liczb, daje za to screena z naglowkiem tej swojej strony fb

Mialem nadzieje ze jak place za strone i jest sprzedaz na forum( nie znam zadnych danych tylko adres pp) to moge zobaczyc jaki tam jest ruch- lub jego nie ma... :-P


RE: Uwaga na niego - Kaemten - 31-05-2015 19:41

[Obrazek: 111.jpg]




[Obrazek: 222.jpg]


RE: Uwaga na niego - kuli - 31-05-2015 19:43

Powyzszy screen opisuje dokladnie. Nie chcialem byc adminem tylko userem- zeby zobaczyc statystyki:-P


RE: Uwaga na niego - Kaemten - 31-05-2015 19:43

Powiedz porostu chciałeś mię wydymać i się nie udało


RE: Uwaga na niego - Voldir - 31-05-2015 19:44

To takie dziwne że chce statystki? Człowieku ile Ty masz lat?

@[surfer0700], zrób proszę porządek z tym typem bo to jakiś ignorant i desperat.


RE: Uwaga na niego - Kaemten - 31-05-2015 19:45

Dałem