Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cash Rewards Paypal Gift Card - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cash Rewards Paypal Gift Card (/Temat-Cash-Rewards-Paypal-Gift-Card-115052)



Cash Rewards Paypal Gift Card - sigaluz - 31-05-2015 19:17

Witam ! Chciałbym przedstawić aplikacje na androida, w której można zarobić dolary
za ściąganie aplikacji (Toro,Tapjoy,Fyber,Sonic) ... Jednak w tej aplikacji pojawiają się również inne metody zbierania punktów.. może nie za dużo ale jednak coś
--- Lucky Wheel -- darmowe kręcenie kołem i dostajemy od ...0 nawet do 100 punktów (im więcej klikamy tym dłużej się później "chłodzi")
---Slot --
-- Scratch -- zdrapka
-- Checkin -- co dzień klikamy i dostajemy kilka punktów + co 5 dzień od 20 do 95 punktów
Aplikacja nazywa się --- Cash Rewards Paypal Gift Card ( nie cash reward)
link do appki : Cash Rewards Paypal Gift Card

miło by było jeżeli byście wpisali kod 403483 w zakładce Share->mine-->Your's inviter ID

W aplikacji mamy możliwość wypłaty na PayPal oraz Amazon gift card
600 punktów = 1$
1200 punktów = 2$
2900 punktów =5$
5500 punktów =10$

Sprawdziłem czy wypłacą na emulatorze androida ... i wypłacili ! dodatkowo zarejestrowałem się jako własny ref !! Używałem emulatora "Andy" wypłatę zbierałem 1 dzień, a przyszła dzień po zleceniu !
Czyli wychodzi na to, że bardziej opłaca się wypłacać po 1 $ na innych urządzeniach niż zbierać na jednym kilka $
Dodam, że nie straciłem na to jakoś dużo czasu po prostu sobie grałem i co jakiś czas klikałem Smile

Emulator można pobrać tutaj : http://www.andyroid.net/
Na nowym koncie wchodzimy w oferty klikamy tapjoyi instalujemy i odpalamy aplikacje takie jak :
-Legendarni Tytani
-pogromcy
-niesamowite zwierzaki
-bible
-odlotowe wieżowce
(Pierwszego dnia można wykonać 3 oferty..na następny dzień powinno znów się pojawić tapjoy i wykonujemy dalej !)
Potem wchodzimy na Fyber i też instalujemy różne appki..
Jak mamy 50 pkt wchodzimy w events--> bank i wpłacamy, a na następny dzień wypłacamy 100pkt Smile polecam również kręcić kołem jak to wszystko dobrze pójdzie to w taki sposób mamy te 0.60$ na dzień lub dwa.

Skąd wziąć następne urządzenie, żeby powtórzyć tę czynności?

Start-->CMD--->regedit--->HKEY_CURRENT_USER--->Software---Andy-->I w polach IMEI oraz UID wpisujemy przypadkowe liczby następnie restartujemy nasz emulator, odinstalowujemy Cash Rewards Paypal Gift Card i ściągamy od nowa !

Miło by było jeżeli byście wpisali kod 403483 w zakładce Share->mine-->Your's inviter ID

Dowód wypłaty:
1.
[Obrazek: dow_d.jpg]
2.
[Obrazek: dow_d_2.jpg]


RE: Cash Rewards Paypal Gift Card - Adriano42 - 31-05-2015 19:57

Ile czasu zbierałeś na wypłatę?


RE: Cash Rewards Paypal Gift Card - sigaluz - 31-05-2015 20:07

Na pierwszą wypłatę to około .. 3 dni, ale ogólnie to ją mało używałem.Myślę, że można o wiele szybciej nazbierać.


RE: Cash Rewards Paypal Gift Card - Adriano42 - 31-05-2015 20:10

Oki, dzięki za informację. Na pewno niebawem przetestuje Smile


RE: Cash Rewards Paypal Gift Card - Krechaman - 01-06-2015 12:39

Nieopłacalne, nawet jeśli uda się uzbierać tego dolara w 1 dzień, a nie trzy.


RE: Cash Rewards Paypal Gift Card - sigaluz - 01-06-2015 17:33

Piszesz, że nie opłacalne ale zawsze gdy się nudzisz czy czekasz za czymś i masz dostęp do wi-fity można porobić.. xd


RE: Cash Rewards Paypal Gift Card - Krechaman - 02-06-2015 02:38

Trzy dni na 60 centów? Smile Szkoda baterii. Pobawiłem się trochę, uzbierałem 200 pkt i sobie odpuszczę. Aplikacja trochę pobugowana, czasami nie zalicza reklam do Double Points, wyłącza się często przy kliknięciu w reklamę. Aplikacje, za które możemy dostać pkt. chcą podejrzanie duży dostęp do telefonu.

Życzę wytrwałości, pozdrówka Smile


RE: Cash Rewards Paypal Gift Card - sigaluz - 03-06-2015 08:21

Mała aktualizacja tematu .. dodany emulator.. Jak wrócę do domu to jeszcze coś dopiszę!

@edit
Dodane:
-Emulator
- jak zmienić imei
- drugi dowód wypłaty


RE: Cash Rewards Paypal Gift Card - patryk6176 - 06-06-2015 14:12

Ehh dziwne jest to ze dzisiaj uzbieralem to "minimum" czyli 600pkt i co opcja wyplaty 1$ znikla a sa te pozostale co byly wytlumaczy ktos to?


Odp: Cash Rewards Paypal Gift Card - dareo0045 - 06-06-2015 21:45

dubel:
http://zarabiam.com/showthread.php?pid=1226494#pid1226494
CashReward Paypal Gift Card(android)