Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytan poczatkujacego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Kilka pytan poczatkujacego (/Temat-Kilka-pytan-poczatkujacego-115042)



Kilka pytan poczatkujacego - rafal1435 - 31-05-2015 18:13

Witam, mam kilka pytan dotyczacych eforsy lub innego programu pratnerskiego...
1. Jak to działa, kto może skorzystac? Czy musze mieć własną strone www?
2. Ile kosztuje rejestracja "mojego klienta" tzn podejrzewam ze musi wyslac smsa tak?
3. Jak czesto sa wyplaty? Jezeli zlece w weekend to kiedy bedzie(mniej wiecej)? No i jak sa naliczane czy odrazu po rejestracji czy musi to przejsc jakas weryfikacje?


RE: Kilka pytan poczatkujacego - selfie - 31-05-2015 18:21

Na forum masz wszystko napisane Wink

Nie musisz posiadać swojej strony www.
Każdy może skorzystać kto posiada telefon komórkowy z włączoną możliwością otrzymywania sub smsów i premium.

Dany użytkownik wysyła sms'a- pobierane są mu pieniądze z konta a ty otrzymujesz część z tego.

Koszt jest zależny od wybranej przez Ciebie oferty w przypadku 10 zł dla Ciebie- twojej ofierze pobiera zazwyczaj 25 zł.

Resztę odpowiedzi znajdziesz w FAQ eforsy.


RE: Kilka pytan poczatkujacego - rafal1435 - 31-05-2015 18:34

yhm czyli to nie dla mnie nikt mi za to co mam nie zaplaci smsem za 25zł Smile


RE: Kilka pytan poczatkujacego - selfie - 31-05-2015 18:36

Umiesz czytać? W ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEJ OFERTY- możesz wybrać link za 5 złotych, twoja wola Wink


RE: Kilka pytan poczatkujacego - Voldir - 31-05-2015 19:37

(31-05-2015 18:34)rafal1435 napisał(a):  yhm czyli to nie dla mnie nikt mi za to co mam nie zaplaci smsem za 25zł Smile

A kto powiedział, że ofiara ma płacić za coś, co posiadasz? beka


RE: Kilka pytan poczatkujacego - Pszepiura - 08-06-2015 15:47

Dokładnie rób (najczęściej) dzieci w ch*ja...
Jakieś generatory, pliki, "darmowe" waluty premium do gier (SM, RP itd.) Polecam wybrać subskrypcję, od jednego gościa wycisnąłem 35zł na czysto dla mnie. Pisz na forach, blogach, ew. zrób stronę (polecam jimdo.com).
Nie będzie to oczywiście nie wiadomo jaki zarobek ale te minimum 50zł w miesiąc powinieneś zarobić Big Grin