Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! (/Temat-SKRYPT-Sprzedawaj-transfer-chomikuj-pl-i-zarabiaj-115004)

Strony: 1 2


[SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! - Rav656 - 31-05-2015 09:40

Witajcie. Wrzucam Wam skrypt pobierania z chomikuj.pl. Na transferze można nieźle zarobić Wink Początkowo był na sprzedaż, ale że jako nie jestem autorem to temat wyleciał. Chciałbym aby nie wyszedł on poza strefę. Na allegro kosztuje 199zł więc myślę że jest coś wart Wink
Dema nie znalazłem, jedynie screen:[Obrazek: file.html]

LINK:
http://www6.zippyshare.com/v/cXHBYZ76/file.html
HASŁO: zarabiam.com
DEMO: http://bit.ly/1eJaAag (Kod do odblokowania panelu admina: testowe)

Może się komuś przyda!


RE: [SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! - ClassAxion - 31-05-2015 09:51

Patrząc na kod widzę że skrypt ma 2+ lat i zastanawiam się czy w ogóle on działa bo chomikuj usunęło możliwość transferu pkt, dodatkowo skrypt jest częściowo dziurawy.


RE: [SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! - milosz998 - 31-05-2015 09:57

Ok, ale może coś więcej, jak działą skrypt? Nabija pobrania z chomikuj na moim koncie czy jak?


RE: [SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! - Rav656 - 31-05-2015 10:11

Pod skrypt podpina się konta z chomikuj.pl. Na stronie generujesz kody które sprzedajesz. Ustalasz tam ile ma być do każdego kodu przydzielone transferu. Potem na stronie wprowadza się kod, później link z chomikuj i można pobierać.
Wszyscy sprzedawcy transferu na allegro właśnie tak działają. Skrypt działa. Jeszcze miesiąc temu miałem go na serwerze i działał Wink


RE: [SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! - supercola - 31-05-2015 10:44

To pomożesz w konfiguracji ? Smile W konft.php mam zmienić:
$kodadmin=''; //kod administratora
$sql_adres=''; //adres bazy mysql
$sql_login=''; //login do bazy mysql
$sql_haslo=''; //haslo do bazy mysql
$sql_baza=''; //nazwa bazy mysql

Kod administratora co to jest ?
Adres bazy to rozumiem IP mojego hostingu na którym stoi strona ? Smile Tak samo z loginem i hasłem ? Smile
A nazwę bazy daje obojętnie jaką ?
Następnie jak generuje kody ? Jak mam to wypróbować jak nie znam kodów, gdzie je się dodaje ? Smile


RE: [SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! - adex77 - 31-05-2015 11:19

^
Kod administratora to chyba hasło do logowania czy cos( mogę się mylić)
tworzysz baze mysql nadajesz jej nazwe i wpisujesz potem uzytkownika( nazwa i haslo) i podpinasz do bazy,
czyli np tworzysz baze mysql: testowa i wpisujesz w $sql_baza='testowa'; , nastepnie uzytkownik test i haslo testowe i przypisujesz do
$sql_login='test'; //login do bazy mysql
$sql_haslo='testowe'; //haslo do bazy mysql
no i sql_adres localhost jesli skrypt masz na tym samym serwerze co strone
PS. Jakby ktoś chciał zobaczyc jak to wygłąda to tutaj wgrałem demo:
http://bit.ly/1eJaAag
Po wykonaniu tych kroków trzeba zaimportować bazę danych z folderu s/baza.sql


RE: [SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! - Rav656 - 31-05-2015 11:30

(31-05-2015 11:19)adex77 napisał(a):  ^
Kod administratora to chyba hasło do logowania czy cos( mogę się mylić)
tworzysz baze mysql nadajesz jej nazwe i wpisujesz potem uzytkownika( nazwa i haslo) i podpinasz do bazy,
czyli np tworzysz baze mysql: testowa i wpisujesz w $sql_baza='testowa'; , nastepnie uzytkownik test i haslo testowe i przypisujesz do
$sql_login='test'; //login do bazy mysql
$sql_haslo='testowe'; //haslo do bazy mysql
no i sql_adres localhost jesli skrypt masz na tym samym serwerze co strone
PS. Jakby ktoś chciał zobaczyc jak to wygłąda to tutaj wgrałem demo:
http://bit.ly/1eJaAag
Po wykonaniu tych kroków trzeba zaimportować bazę danych z folderu s/baza.sql
Dokładnie tak. Podepnę twoje demko do głównego postu, jeżeli nie masz nic przeciwko Smile


RE: [SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! - adex77 - 31-05-2015 11:36

^
Nie ma problemu dodaj jeszcze koło demka, kod do odblokowania panelu administracyjnego to: testowe
Ps. Po wpisaniu kodu lJxfprSHfHGbOd9pwFXN0CPxUZw3RG , możemy przetestować pobieranie itd.


RE: [SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! - explrlz - 01-06-2015 10:33

Skrypt działą bardzo dobrze Smile Polecam Tongue


RE: [SKRYPT] Sprzedawaj transfer chomikuj.pl i zarabiaj! - Rav656 - 01-06-2015 11:47

(31-05-2015 09:51)ClassAxion napisał(a):  Patrząc na kod widzę że skrypt ma 2+ lat i zastanawiam się czy w ogóle on działa bo chomikuj usunęło możliwość transferu pkt, dodatkowo skrypt jest częściowo dziurawy.

Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego kosztuje on 200zł Wink