Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanko dotyczące odbierania nagród - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Pytanko dotyczące odbierania nagród (/Temat-Pytanko-dotyczace-odbierania-nagrod-11500)

Strony: 1 2


Pytanko dotyczące odbierania nagród - Marta2010 - 07-08-2010 09:10

Posłuchajcie w regulaminie jest taki zapis:
,,Operator zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych Użytkownika uprawnionego do odbioru Nagrody poprzez:
poproszenie Użytkownika za pośrednictwem poczty elektronicznej o podanie swojego numeru PESEL lub
poproszenie Użytkownika o przesłanie faksem pod numer wskazany wcześniej przez Operatora kopii obydwu stron swojego dowodu osobistego, natomiast w przypadku niepełnoletnich Użytkowników - kopii obydwu stron dowodu osobistego jego opiekuna prawnego."
Może mi ktoś powiedzieć od czego zależy czy proszą o pesel czy dowód?


RE: Pytanko dotyczące odbierania nagród - kreatywny - 07-08-2010 09:14

nie mam pojęcia pewnie zalezy od ich " widzi mi sie " jak zwykle TaG coś głupiego wymysla Big Grin


RE: Pytanko dotyczące odbierania nagród - Marta2010 - 07-08-2010 09:30

A kto co musiał podowac jestem ciekawa i za co


RE: Pytanko dotyczące odbierania nagród - michal2612 - 07-08-2010 09:32

Szczerze, zrezygnuj z TAG dużo trzeba kasy w to włożyć żeby wygrać coś wartościowego przeżuć się na ThisBox Smile


RE: Pytanko dotyczące odbierania nagród - Marta2010 - 07-08-2010 09:34

na tis box też jestem i co z tego tasm wogóle nie mam szans bo zwyczajnie nie umiem tak szybko pisać i w dodatku od tyłu


RE: Pytanko dotyczące odbierania nagród - kreatywny - 07-08-2010 09:43

ale na thisbox teraz wprowadzą inne rodzaje restocków dla tych co wolno pisza więc spokojnie nie ma co narzekać


RE: Pytanko dotyczące odbierania nagród - Marta2010 - 07-08-2010 10:12

a kiedy one są te dla tych wolno piszących
No zobaczymy co to z tym będzie


RE: Pytanko dotyczące odbierania nagród - kreatywny - 07-08-2010 10:23

nie wiem dokladnie niedługo ma być restock który nie bedzie polegał na przepisywaniu ;D


RE: Pytanko dotyczące odbierania nagród - Marta2010 - 07-08-2010 10:26

tylko podobno labirynt no bardzo ciekawe


RE: Pytanko dotyczące odbierania nagród - Marta2010 - 07-08-2010 18:50

no ja chciałabym sie jednej rzeczy dowiedzieć kto co musiał podawać iprzy jakiej nagrodzie
a) kto podawał pesel
b) kto faksował dowód