Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Xbox CZY Ps3 ? ankieta (/Temat-Zamkniety-Xbox-CZY-Ps3-ankieta-115)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Bielak - 20-12-2009 20:30

wedlug mnie ps3. mniejsza awaryjnosc, darmowy online (xbox i jego gold :|). Jesli chodzi o gry to i tu i tu mozna znalezc wiele ciekawych tytulow wiec kwestia gustu. Pewnie wiele osob wybierze klocka tylko dlatego iz istnieje mozliwosc przerobienia konsoli


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Rav656 - 20-12-2009 21:09

Wybralem x360 bo mozna latwiej przerobic Smile


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Mathis K - 20-12-2009 21:26

mam mieszane uczucia jesli chodzi o xbox jeden plus jest ten ze mozna przerabiac ale za to ps3 ma bluray nie trzeba wykupywac abonamentu zeby grac przez neta itp


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Alyn - 21-12-2009 17:43

PS3 - głównie ze względu na Blu-Raya. Grafika robi swoje Wink


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Alcor - 21-12-2009 20:30

Grafika nie jest aż tak lepsza w ps3, spokojnie można powiedzieć że obie konsole mają podobną grafikę.


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Obama - 21-12-2009 21:49

Ja wole X Tongue
Łatwiej przerobić i w ogóle mam jakiś sentyment do Xboxa Dodgy


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Ave - 22-12-2009 01:39

Wg mnie Xbox, bo ma w sobie to "cos" + moSZna przerobic Wink
Ale mozna tez powiedziec ze te 2 konsole sa prawie takie same


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Bielak - 22-12-2009 11:37

Nie, nie mozna tak powiedziec. Roznice sa ogromne imo. Ogolnie nie polecam przerabiania konsoli bo to zabija cala frajde, gdy mozna miec wszystkie gry ktore pojawia sie na rynku nie poznamy tak dokladnie zadnej bo zaraz wyjdzie cos nowego a stara rzucimy w kąt. Orginalna gra cieszy dużo bardziej, i je motywacją samą w sobie do jej ukończenia.


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - luq - 22-12-2009 16:37

Wybrałem XBOX360, bo można łatwiej przerobić, i jest więcej gier Wink


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Siom - 22-12-2009 19:45

(22-12-2009 01:39)Ave napisał(a):  Wg mnie Xbox, bo ma w sobie to "cos" + moSZna przerobic Wink
Ale mozna tez powiedziec ze te 2 konsole sa prawie takie same

Co konsola może mieć w sobie za "coś" dla mnie to pudełko,które odtwarza gry i daje dużo zabawy-wszystko

Co do tematu. Konsole są bardzoooo podobne. Mam ps3. Xbox i ps3 podobna grafika i duża dostępność gier do obu sprzętów. Na YouTube można znalezć wiele porównań. Wydaje mi się,że ps3 dzięki paru dodatkowym funkcją jest bardziej uniwersalne niż Xbox. Wybór należy do każdego osobiście,ja dostałem ps3 na gwiazdke w tamtym roku i jestem megaaa zadowolny-polecam każdemu jednak jak miałbym kupować konsolę za własne,ciężko zarobione pieniądze wybrałbym chyba Xboxa,bo jest jednak sporo tańszy a dla młodego,uczącego się gracza to ogromny plus Smile