Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Xbox CZY Ps3 ? ankieta (/Temat-Zamkniety-Xbox-CZY-Ps3-ankieta-115)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Razer - 01-12-2009 14:40

(01-12-2009 10:01)jakubixioraczek napisał(a):  a co do grafy i dźwięku xbox ma lepsząTongue
Co?? Chyba coś Ci się pomyliło.


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Enemy - 01-12-2009 14:57

No dokładnie według mnie lepiej gra wyglada odpalana z PS3 niż z X360


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - haczyk100 - 01-12-2009 15:21

na ps3 jes wiencej nowych ger


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - olgierto - 01-12-2009 21:34

Śmieszycie mnie. Lecicie stereotypami, PS3 lepsze, bo znana marka, droższe, ma blu-raya i te jakże super gry. Darmowa gra przez internet... taaaa, pełna bugów, zrywania połączeń i niedopracowań, wole zapłacić za subskrypcję na xboxie i mieć pełen luz z multiplayerem. Dodajcie jeszcze do tego acheviementy, zabawa w ich kolekcjonowanie, możliwość grania na piratach, wygodniejszy pad, dłuższa gwarancja, moim zdaniem lepsze exclusiwy (wymieniacie tytuły na pleya których nikt nie zna, a kto nie kojarzy Gears of War, Forzy, Halo? i wcale nie wychodzą na PC'ty, może poza GOW 1). Same plusy na xboxa, a co do PS3? Blu-ray? Kto w dzisiejszych czasach kupuje filmy? Bawią mnie też porównania grafiki. Każda gra wygląda inaczej, jedna będzie wyglądać lepiej na xboxie, inna na Pe esie. To zależy od firmy która optymalizuje gry. I najważniejsze! Obie konsole wyświetlają obraz w "HD". Wspominam o tym, ponieważ głównym argumentem niektórych osób jest to, że PS3 ma obraz w HD a X nie, nie mam pojęcia kto to wymyślił.


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Admin - 01-12-2009 21:52

Masz racje olgierto, nie interweniuje bo w sporze pomiedzy klockiem a chlebakiem zawsze będą podzielone zdania.
Nie zgodze się jedynie z wygodniejszym padem ponieważ dla mnie xboxowe pady to porażka, ale to wyłącznie moje prywatne zdanie i może to być kwestia przyzwyczajeniaTongue

pozdro Smile


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - skalarado - 01-12-2009 23:31

PS3 i nic więcej czytałem że dla Xboxa kończą się gry bo na słabych komponentach pracuję a PS3 wytrzymie jeszcze z ok 3-4 lata. PS3 The Best Big Grin


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - WojaS_PL - 02-12-2009 19:09

Jakbym miał wybierać między PS3 a Xboxem to chyba zdecydowałbym się na PS3. Na konsolach Playstation gram od baardzo dawna i jestem do nich już po prostu przyzwyczajony - do pada, konfiguracji gier itp. Poza tym jest kilka gier na których nie mógłbym sobie zagrać na boxie, m.in. mam tu na myśli Gran Turismo 5, Killzone 2, no i te fajowskie quizy Buzz! ;D Może i X ma swoje odpowiedniki, jednak to mnie jeszcze nie przekonuje do tej konsoli.

Krótko mówiąc : PlayStation 4Ever !! Big Grin


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Admin - 02-12-2009 19:29

bierzcie konsole na restocku + killzone 2 i jedziemy Tongue


[Obrazek: ps37.jpg]

to moje Heart


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Alcor - 02-12-2009 19:37

Admin, ale sprzęcior. :o


RE: Xbox CZY Ps3 ? ankieta - Razer - 02-12-2009 19:56

Marzy mi sie taki sprzęt... Może trochę inne głośniczki, ale te tez fajne Wink

PS. Właśnie biorę PS3, zobaczymy ^ ^