Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto w getin online DZIŚ aby doszedł przelew - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto w getin online DZIŚ aby doszedł przelew (/Temat-Konto-w-getin-online-DZIS-aby-doszedl-przelew-114975)



Konto w getin online DZIŚ aby doszedł przelew - Kaspirek - 30-05-2015 17:23

Witam mam kase na koncie citibank ale karta stracila waznosc
mam kase tez na skycash ale nie zweryfikowane i nie moge wyplacic.
potrzebuje kase na getinbank dzisiaj prv lub temat


RE: Konto w getin online DZIŚ aby doszedł przelew - Kaspirek - 30-05-2015 18:32

Może być w niedziele


RE: Konto w getin online DZIŚ aby doszedł przelew - Workis - 31-05-2015 12:31

Sprecyzuj czego dokladnie oczekujesz - przelewu gdzie ile i kiedy i co prawda konta w getinonline nie mam, ale zawsze mozna puscic przez bluecash i dojdzie w 5 minut

pozdrawiam serdecznie Wink


RE: Konto w getin online DZIŚ aby doszedł przelew - Kaspirek - 31-05-2015 13:45

Do 100zl na GEtin Smile place skycash lub Citibank . bluecash nie akcji ptuje citibanku.....


Konto w getin online DZIŚ aby doszedł przelew - surfer0700 - 01-06-2015 10:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.