Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje mentora wlasna strona WWW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje mentora wlasna strona WWW (/Temat-Poszukuje-mentora-wlasna-strona-WWW-114964)



Poszukuje mentora wlasna strona WWW - bmw - 30-05-2015 15:33

Witam poszukuje mentora chce zrobic wlasna strona internetowa Z grami do androida hakow i t.d. podstaw troche znam.Chce wiedziec jaki host wybrac jaka domena,chce ze by to bylo w 2,3 jezykach,no i jak kasa trzeba miec na start


RE: Poszukuje mentora wlasna strona WWW - maciek9182 - 30-05-2015 22:02

Cześć chętnie pomogę na początek ogarnąc jakąś stronę w cms. pisz na priv


RE: Poszukuje mentora wlasna strona WWW - bmw - 30-05-2015 22:56

(30-05-2015 22:02)maciek9182 napisał(a):  Cześć chętnie pomogę na początek ogarnąc jakąś stronę w cms. pisz na priv
Poszlo na pw


RE: Poszukuje mentora wlasna strona WWW - dzemba - 01-06-2015 21:46

Zależy co chcesz Big Grin mogę ci pomóc napisać stronę od zera jak chcesz Big Grin


RE: Poszukuje mentora wlasna strona WWW - bmw - 07-06-2015 19:19

(01-06-2015 21:46)dzemba napisał(a):  Zależy co chcesz Big Grin mogę ci pomóc napisać stronę od zera jak chcesz Big Grin
Siema mam takie pytanie mam strona z ktorej moge pobierac gry haki i t d jak myslis jak mam dobra domena i host moga mnie w jakis sposob zlapac i sie przyciepic o prawa autorskie czy cos?


RE: Poszukuje mentora wlasna strona WWW - rachman - 07-06-2015 19:48

@bmw dobrej domeny i hostingu się nie wystraszą. Lepiej mieć zielonego pająka Wink
Jak łamiesz prawa autorskie to nic Cię nie uchroni jak ktoś będzie chciał dochodzić swoich praw, możesz to tylko utrudnić ale jak to się mówi - wszystko zależy od chęci i kasy czy komuś będzie się chciało Ciebie ścigać. Jak chodzi o duże firmy, koncerny itd. to mogą zechcieć Cię złapać.


Poszukuje mentora wlasna strona WWW - Hybrid1990 - 20-07-2018 21:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.