Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) (/Temat-Poradnik-Nisza-SUBY-SKRACANIE-AUTOMAT-114928)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Mercz - 06-06-2015 11:39

Każdy zalacza ją jeśli chce, Już oznaczam może się podziela
@[stoki] Pan up ma prośbę byłbym wdzięczny za odpowiedz Wink


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - xTKSD - 06-06-2015 14:28

Ok.. Kupiłem poradnik i jestem cholernie mile zaskoczony Big Grin

Dostajemy napisany przyjemną czcionką, podparty screen'ami przewodnik po tym jak wykorzystać potencjał metody jaką daje autor.

Co do samej metody i programów, faktycznie nie jest to wielce odkrywcze, aczkolwiek po wykorzystaniu poradnika i wszystkich rad jakich udziela autor, dostajemy bdb sposób do zarobku, gdzie mamy wielkie pole do popisu [serio można wykorzystać każdy program partnerski Big Grin ; nawet wyobraźnia nas nie ogranicza] z równie dobrym sposobem promocji, który z czasem można pozostawić samemu sobie [automat].

Wydaje mi się jednak, że poświęcając mu chociaż trochę czasu [2 godzinki?] dziennie, po uprzednim przygotowaniu zaplecza [też nie powinno długo zająć] jesteśmy w stanie wyciągać spokojnie dobre dniówki, magiczna granica 100zł jest jak najbardziej realna Big Grin

Serdecznie polecam i mam nadzieje, że wróce tu z screen'em zarobków Smile

Auto też wydaje się być całkiem w porządku Big Grin


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Mercz - 06-06-2015 14:35

Dzięki wielkie za opinie! Wink 100 zł dzień wraz z automatem po jakimś czasie nie powinno stanowić problemu Wink
zapraszam do zakupu! Wink


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - kariolmax - 07-06-2015 13:30

Poradnik oceniam na 9/10 z powodu nie działającego sposobu promocji (jeden z nich po prostu jest wg. Mnie wypalony). Myślę, że 100zł dniowki jest do osiągnięcia, niestety ja nie umiem tego osiągnąć
Dziś 3 wyświetlenia 0 leadów z tego sposobu, cóż próbujemy dalej..


edit: Znów zero, autor tematu tak mi napisał: "z pracy 2 godzinnej wyszło mi 60 PLN pod koniec dnia " (ukryłem strony, na których promował Smile ) tak więc może coś ruszy.


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Mercz - 07-06-2015 13:31

Dzięki wielkie za opinię Wink
zapraszam do zakupu Wink


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - milosz998 - 10-06-2015 22:22

Wszędzie to zaplecze FB.. Konta, FP.. Ehhh


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - kariolmax - 11-06-2015 17:27

Głupio mi mówić, ale po roku siedzenia w zarabianiu w necie i zarabianiu na kontach fb (najwyższa "pensja" 2200zł, średnia 1135zł) nadal nic nie zarobiłem na tej metodzie, po 4 dniowych staraniach (dziennie spędzałem po 2-4 godziny). Sam nie wiem co robić. Xpokerface


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Mercz - 11-06-2015 17:36

Napisz pw Wink kto inny na tym działa i normalne idzie Wink


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Kerehan - 11-06-2015 19:03

Mam pytanka. PW Smile


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Kabant - 11-06-2015 19:10

dzis chyba kupie i w ciagu najblizszych dniach dam znać