Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! (/Temat-Recyclix-20%E2%82%AC-na-start-zarabiaj-na-recyklingu-smieci-Polsko-Litewska-firma-z-KRS-114927)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! - rachman - 01-06-2015 12:09

20 to w przypadku większego interesu nie tak wiele. Jeśli chcą się rozreklamować szybko i zachęcić do polecania to jest to najszybszy najprostszy sposób - zobaczcie jak tu piszą - wejdę zobaczymy. Nawet nie przekonani więc próbują i być może pozostaną w interesie jak zobaczą że wszystko gra.
Gdybać nie ma co. Nawet najlepiej zorganizowane firmy mogą paść więc i ta może. Oby się im udało. Niemniej statystyki są nieubłagane i ogromna większość nowych działalności upada w ciągu pierwszych 2 lat.


RE: Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! - danielh988 - 01-06-2015 12:18

zarejestrowane z refa


RE: Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! - nokira - 01-06-2015 15:23

Poszło z refa. Ale zupełnie nie rozumiem jak ta firma ma zarabiać i co ma z tego, ze tam cokolwiek robimy...


RE: Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! - Zaperr44 - 01-06-2015 16:16

Coś nie chce mi się wierzyć.Dają nam 20€ na start wystarczy zainwestować w 20 dni i mamy 40€? Co wychodzi na polskie 160zł? Jakoś nie chce mi się wierzyć że dali by tak łatwo zarobić chyba że ja czegoś nie zrozumiałem..Ale mimo to spróbuje


RE: Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! - rachman - 01-06-2015 16:35

Pożyjemy zobaczymy czy to akcja typu wkręt czy akcja promocyjna. Jakby mieli płacić za reklamę itd. to dużej różnicy by raczej nie mieli niż dać na dzień dobry iluś tam partnerom którzy za free rozreklamują im stronę. Zobaczymy czy będzie można to wypłacić Wink Czas pokaże...


RE: Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! - piotras8 - 01-06-2015 19:08

Widzicie to:

[Obrazek: 97990582470799895119.png]

Wychodzi na to, że jak miną te 21 dni to mamy 45 euro z tego. Ale żeby wypłacić trzeba zamienić te fundusze w dostępny balans który pewnie można wypłacić. 25% z zarobków - wychodzi 11,25 euro. Można to zwiększyć kupując udziały w https://recyclix.com/units/ ale z tego co widzę jest to drogie i trzeba będzie sporo poczekać, żeby wyciągnąć z tego bonusu jakiś przyzwoity procent.. ale i tak nie da się więcej niż 50%.

Co o tym myślicie?


RE: Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! - emkalion - 01-06-2015 20:43

Poleciał ref Smile

@up
Pewnie nie da się całej kwoty z tych 45 euro zarobionych, więc możesz je zainwestować lub zamienić na hajs do wypłaty. Ale przy zamianie na ten do wypłaty otrzymujesz kilka procent. Jak moja kasa się przerobi to to zbadam.


RE: Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! - kovval - 01-06-2015 23:06

Od soboty również próbuję swoich sił w Recyclix, z niecierpliwością wyczekując pierwszych zarobków potwierdzających autentyczność działania całego systemu Big Grin

Pytacie na czym ta firma zarabia. Załóżmy, że te 20 centów stanowią cenę detaliczną za kilogram. Firma natomiast kupuje ilości hurtowe (np.w tonach), i przy takiej ilości płacą za kilogram ~5 centów. Granulat analogicznie może być znacznie droższy jako produkt końcowy.
Cała akcja zapewne jest dobrze zaplanowana, a firma poszukuje odpowiedzialnych inwestorów, którzy "na start" są w stanie zainwestować 1000 euro, które nota bene pojawia się jako domyślna kwota przy depozycie.
Wystarczy kalkulator aby ocenić opłacalność tej inwestycji dla firmy.

Nie możemy zapominać również o tym, że firma oferuje wyłącznie zarabianie na plastiku a do recyklingu trafiają różne odpady, m.in. elektronika. Obudowy dzisiejszych telefonów i tabletów wykonane są zazwyczaj z plastiku, ale ich wnętrze skrywa układy scalone, i całą masę innej elektroniki przy produkcji której używa się krzemu, złota, itd., a złoto jak wiadomo do najtańszych nie należy.

Moim skromnym zdaniem, jest to jak najbardziej trafiony startup, mający znaczny potencjał, bo kto przecież w dzisiejszych czasach nie chce być bardziej przyjaznym dla środowiska? Wink

Dalsze wątpliwości pozostawiam Wam do rozwiania Smile

P.s. Po napisaniu tego postu, postanowiłem zgłębić bardziej temat i trafiłem na ten artykuł -> http://sh.st/k67ho


RE: Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! - mojbiznes - 02-06-2015 11:28

Zdublowany moj temat : --> http://zarabiam.com/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583


RE: Recyclix - 20€ na start, zarabiaj na recyklingu śmieci. Polsko-Litewska firma z KRS! - tollusiek - 02-06-2015 12:47

(02-06-2015 11:28)mojbiznes napisał(a):  Zdublowany moj temat : --> http://zarabiam.com/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583

To prawda, jednak u Ciebie nikt się nie udziela. Tu jest odwrotnie. Dlatego ten temat jest według mnie bardziej przydatny.
Pozdrawiam!