Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na internetowym ebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na internetowym ebooku (/Temat-Zarabianie-na-internetowym-ebooku-114882)



Zarabianie na internetowym ebooku - Defix24 - 28-05-2015 23:50

Poszukuję strony na której można zarabiać na ebookach książkach internetowych, trochę szperałem w google lecz znalazłem jedynie takie możliwości w angielskiej wersji, lecz chciałbym żeby to czytali Polscy internauci. Miało by wyglądać tak że napisaną książkę ebook np w formacie pdf lub innym formacie tekstowym wstawiam na stronę i zarabiam na zakupie lub za czytanie i żebym nie musiał tego publikować po forach tylko po publikacji będzie widoczny ebook na stronie takiej stronki do zarabiania na ebookach. Pomożecie ? Big Grin


RE: Zarabianie na internetowym ebooku - selfie - 29-05-2015 00:03

http://www.zlotemysli.pl/ ? Big Grin


RE: Zarabianie na internetowym ebooku - Defix24 - 29-05-2015 00:44

Selfie tyle się opisałem w temacie a ty mnie nadal nie zrozumiałeś, chodziło mi o to żeby nie sprzedawać książki. Ma być taki system że ktoś wchodzi na stronę kupuję dostęp do mojej książki i czyta książkę na takiej stronie internetowej co ludzie udostępniają swoje książki internetowo, lub wchodzi na stronę i za czytanie tej książki płacą. Coś w tym stylu.


RE: Zarabianie na internetowym ebooku - selfie - 29-05-2015 00:54

To naucz się pisać zrozumiałym językiem- Skoro ktoś kupuje dostęp do twojej książki to Ty ją sprzedajesz.

"że napisaną książkę ebook np w formacie pdf lub innym formacie tekstowym wstawiam na stronę i zarabiam na zakupie lub za czytanie"

"po publikacji będzie widoczny ebook na stronie takiej stronki do zarabiania na ebookach"

Nie wiem jeszcze nigdy nie widziałem takiego serwisu ale możesz spróbować na Google Książki i poszperać w opcjach, jest tam chyba nawet możliwość zablokowania pobierania czy coś w ten deseń a jak e-book się spodoba lub go dobrze wypozycjonujesz to sam będzie się pojawiał w wielu wyszukiwaniach na stronie.


RE: Zarabianie na internetowym ebooku - Haxite - 29-05-2015 05:52

@[Defix24] niestety ale muszę zgodzić się z selfie. Cięzko to napisałeś dodatkowo ładujesz przecinki w takich miejscach gdzie ich być nie powinno Xpokerface

W takim razie skoro zlotemysli.pl odpadają może zainteresujesz się https://automater.pl? - zautomatyzowany proces sprzedaży.

Jeśli i tak to ci nie pasuje to załóż bloga, stronę lub coś innego i zaaplikuj jakiś content locker gdzie po opłacie dostanie dostęp człeniu do tojego ebooka.


RE: Zarabianie na internetowym ebooku - Defix24 - 30-05-2015 15:55

Zdaję sobie sprawę że nie zrozumiale mówię, mam z tym problem od dzieciństwa, sam nie wiem dlaczego.
Chodzi mi o taki serwis w którym mógłbym udostępniając internetową tekst książki żeby internauci przez internet mogli ją czytać lub po prostu zakupić za pewną kwotę i ją przeczytać w internetowym ebooku. Może tak to ujmę.