Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich (/Temat-Subkiller-pl-Nowa-jakosc-wsrod-Programow-Partnerskich-114879)

Strony: 1 2


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - selfie - 28-05-2015 23:32

(28-05-2015 23:30)arek105 napisał(a):  hah, tak oczywiście, przekonaj się sam Smile, zresztą mogę Ci dać screeny jeżeli Cię to uszczęśliwi Big Grin, tylko i wyłącznie po poleconych to dodałem xd Big Grin

Nie interesuje mnie to kompletnie ale administracja jasno się wyraziła na temat tego serwisu więć jeśli tylko o to chodzi to usuń ten temat Wink


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - karor - 28-05-2015 23:34

Zrobiłeś 900 zł i zachwalasz serwis? To Ty zdolny jesteś

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - arek105 - 28-05-2015 23:39

Jeżeli Cię nie interesuje, to na co się udzielasz? :<, karor coś o tym wiem, bo siedzę w tym od początku :<


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - milosz998 - 28-05-2015 23:39

Pytanie, dlaczego admin tak krytycznie wypowiada się o serwisie. Czym mu podpadł, bo na pewno nie wyglądem i dziurami, bo to można poprawić o niczym nie świadczy.

Admin tamtego serwisu musiał czymś podpaść.


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - arek105 - 28-05-2015 23:40

Dokładnie ja też nie rozumiem, strona niby "śmieszna", programy może też, ale co z tego jak nadrabia skutecznością i każdy serwis się kryje, do tego wypłaty błyskawiczne...


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - karor - 28-05-2015 23:46

na jednym programie stawka 3,20zł? serio.... programy wyglądają jakby robiły je dzieci z podstawówki na informatyce


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - selfie - 28-05-2015 23:50

Ale Admin to trochę przypalił głupa z tym rankingiem na dzisiaj beka

HotCash

[Obrazek: n8zPODl.jpg]

I że niby serwis istniejący niecały miesiąc ma topkę:

[Obrazek: qVqNvZ2.jpg]


Ładna ustawka facepalm


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - karor - 28-05-2015 23:52

chłopaki z subkillera nie mają czasu wolnego Lol w 50min 400zł tylko pogratulować Lol


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - arek105 - 29-05-2015 07:08

Ta ustawka Big Grin, jeżeli piszecie takie głupoty o tym serwisie, to nie dziwie się Big Grin


Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - Klin - 29-05-2015 07:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.