Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich (/Temat-Subkiller-pl-Nowa-jakosc-wsrod-Programow-Partnerskich-114879)

Strony: 1 2


Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - arek105 - 28-05-2015 23:11

Witam!

Strona: https://subkiller.pl/?p=arek93

- Serwis działa od ponad miesiąca, konwersja na poziomie bardzo dobrym.
- ZERO PRZYCINANIA LEDÓW!
- Podwyżki dla najlepiej zarabiających!
- System Poleceń (Z każdej poleconej przez Ciebie osoby otrzymasz 11% jej zysku!
Przykład: Polecasz osobę, która na Subkiller.pl zarobiła 1000zł. Twoje wynagrodzenie: 110zł.)
- Wypłaty w 24h! (bez prowizji)
- Szybki kontakt
- Miła administracja!
- Możesz zlecić 2 wypłaty w miesiącu powyżej 50 zł lub nieograniczoną ilość wypłat powyżej 500 zł.

POLECAM JAK NAJBARDZIEJ!!


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - karor - 28-05-2015 23:12

ku**wa znowu....


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - Gremquen - 28-05-2015 23:16

Sam jesteś konwersacja..

A teraz przytoczę wypowiedź Admina:
Cytat:Zaznaczamy że nie chcemy mieć żadnych powiązań z serwisem subkiller.pl nie będzie on również posiadał tutaj oficjalnych tematów ani kont, wszelkie reklamy tego ekhm "serwisu" wylądują w koszu a użytkownik pożegna się z kontem.

Także do widzenia! Wink


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - arek105 - 28-05-2015 23:18

Ehem, niby czemu?, skoro serwis jest wypłacalny i konwersja na poziomie 10% Big Grin


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - karor - 28-05-2015 23:19

bo ma dziury gorsze niż polskie drogi


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - arek105 - 28-05-2015 23:19

Mozesz jasniej? :<


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - karor - 28-05-2015 23:24

patrz chociażby na wygląd strony.
tak btw facepalm
[Obrazek: QMgrgjZ.png]


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - arek105 - 28-05-2015 23:28

Wygląd strony jest krytyczny Big Grin, ale on to dopiero ogarnia, szczerze sam jak wszedłem, to myślałem co to jest, zacząłem promować i sam się zdziwiłem, taka dobra skuteczność, zleciłem wypłatę rano i po południu już miałem Big Grin, no hesus mariaaaaa Big Grin


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - selfie - 28-05-2015 23:29

Czyżby kolejny współwłaściciel tego "serwisu" który próbuje udawać normalnego użytkownika i zachwalać ten serwis? Jerk


RE: Subkiller.pl - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich - arek105 - 28-05-2015 23:30

hah, tak oczywiście, przekonaj się sam Smile, zresztą mogę Ci dać screeny jeżeli Cię to uszczęśliwi Big Grin, tylko i wyłącznie po poleconych to dodałem xd Big Grin